WYDARZENIA

STRONA GŁÓWNA  /  AKTUALNOŚCI  /  Wydarzenia

HOLA Design z Red Dotem!

Polska pracownia projektowania architektury i wnętrz zdobyła Red Dot Award! Najbardziej prestiżowa nagroda w dziedzinie wzornictwa trafi do rąk projektantów za Pasterską Chatę – dom położony nad Jeziorem Czorsztyńskim na południu Polski. Jego autorska koncepcja powstała i została w całości zrealizowana w ramach Grupy Projektowej HOLA, założonej przez Monikę i Adama Bronikowskich.

Barycz i Saramowicz zwycięzcami plebiscytu Polska Architektura XXL!

Krakowskie Biuro Architektoniczne Barycz i Saramowicz zwyciężyło w plebiscycie Polska Architektura XXL! Zakończyło się głosowanie internautów w 10 jubileuszowej edycji plebiscytu Polska Architektura XXL. Internauci wybierali swoich faworytów z puli ponad 100 nominowanych obiektów. W sumie oddano ponad 30 tysięcy głosów.

WIŚNIOWSKI otwiera serca na pomaganie... serduszkom

Na początku września odbyła się konferencja prasowa dotycząca akcji "Razem ratujmy małe serduszka", której inicjatorem i organizatorem jest firma WIŚNIOWSKI. Gala Wykonawców Flügger

Konkursy prowadzone przez Damiana Urbańczyka, koncert zespołu Steffano Terazzino, a na koniec szampańska zabawa do rana – takie atrakcje czekały blisko 300 gości z branży wykończeniowo-budowlanej, którzy wzięli udział w uroczystym bankiecie zorganizowanym przez firmę Flügger w podwarszawskim Serocku.

Rekordowa edycja – VIII Interior Design Forum!

Jedyne w Polsce targi tekstyliów domowych – Interior Design Forum – odbyły się 2 marca br. na warszawskim stadionie PGE Narodowy.

VIII Interior Design Forum – już za kilka dni!

Najbliższa edycja Interior Design Forum, jedynych w Polsce targów tekstyliów domowych, odbędzie się 2 marca 2016 r. w Warszawie, w Galerii stadionu PGE Narodowy. Znanych jest coraz więcej szczegółów dotyczących tego branżowego spotkania.Polska premiera narzędzi Cellfast

Międzynarodowe Targi Gardenia w Poznaniu były miejscem polskiej premiery nowych narzędzi ogrodniczych marki Cellfast, wyróżniających się wyjątkową ergonomią, najwyższą jakością wykonania i unikatowym designem.

Relacja z międzynarodowych Targów w Bolonii

Gdyby ktoś zapytał mnie miesiąc temu czym są Targi Cersaie, odpowiedziałabym: międzynarodowym wydarzeniem, na którym producenci płytek z całego Świata udowadniają, że nie wszystko, w zdobieniu ścian i podłóg, zostało już powiedziane.

Zapraszamy na Al Khalediah European Arabian Horse Festival 2015

Już za tydzień serca wszystkich miłośników koni czystej krwi rozgrzeje Al Khalediah European Arabian Horse Festival (AKEAHF), czyli Europejski Festiwal Koni Arabskich w Nowych Wrońskach niedaleko Warszawy.