GALERIA ARTYKUŁU

STRONA GŁÓWNA  /  ARCHITEKTURA  /  ARCHITEKCI  /  Robert Konieczny i Dom w Izbicy  /  Robert Konieczny i Dom w Izbicy

Robert Konieczny i Dom w Izbicy

Robert Konieczny i Dom w Izbicy

Bryła domu w Izbicy składa się z parteru, opartego na planie litery L oraz zawieszonego nad nim piętra, które tworzy charakterystyczny nawis. Między parterem a obszernymi przeszkleniami powstał living garden – salonowy ogród łączący dwa światy.


WSZYSTKIE ZDJĘCIA

Robert Konieczny i Dom w Izbicy Robert Konieczny i Dom w Izbicy Robert Konieczny i Dom w Izbicy Robert Konieczny i Dom w Izbicy Robert Konieczny i Dom w Izbicy Robert Konieczny i Dom w Izbicy Robert Konieczny i Dom w Izbicy Robert Konieczny i Dom w Izbicy Robert Konieczny i Dom w Izbicy Robert Konieczny i Dom w Izbicy Robert Konieczny i Dom w Izbicy Robert Konieczny i Dom w Izbicy Robert Konieczny i Dom w Izbicy Robert Konieczny i Dom w Izbicy

ZDJĘCIE POCHODZI
Z ARTYKUŁU

Robert Konieczny i Dom w Izbicy

Czy nie chcielibyście zamieszkać w rezydencji, której część dzienna otwiera się na bujny, zielony ogród? A może macie ochotę sprawdzić, jakie to wrażenie stąpać po puszystej trawie we własnym salonie? Architekt Robert Konieczny ze swoim zespołem z pracowni KWK Promes z Katowic stworzyli mieszkańcom domu w Izbicy możliwość codziennego obcowania z naturą.