POSESJA

STRONA GŁÓWNA  /  ARCHITEKTURA  /  POSESJA

Nowoczesny Dwór Polski

Jak oddać należyte miejsce tradycji i na jej bazie tworzyć nowe wartości? Architekci z krakowskiego Biura Architektonicznego Barycz i Saramowicz znaleźli sposób. Tworzą świadomą architekturę, która śmiało mierzy się z rosnącymi wymaganiami współczesności.  


Luksusowa rezydencja wg Hernana Gomeza

Na sprzedaż był dom o powierzchni ok. 450 m². Nie do końca zdecydowany inwestor potrzebował spojrzenia fachowca. O pomoc zwrócił się do architekta Hernana Gomeza, który nie tylko udzielił profesjonalnej rady, ale też pokazał, że warto poczekać na efekt.  


Kolorowy apartament w Budapeszcie

Zanim zaczęli projektować Margit była biologiem, a Géza pracował w bibliotece. Na emeryturze postanowili rozwijać swoją pasję i zajęli się aranżacją wnętrz. Żartują, że choć razem mają 125 lat, na emeryturze czują się młodzi, jak nigdy dotąd. Tę świeżość i energię widać również w ich projektach.  


Romantyczne mieszkanie śpiewaczki operowej

Instrumenty muzyczne, kwiaty, pudrowy róż, koronki po babci. I szpilki w przedpokoju! Nietrudno zgadnąć, czyje to wnętrze. Jest tak osobiste, jak ubranie szyte na miarę u najlepszego krawca. Idealnie leży i się nosi – podczas porannej krzątaniny, wieczornego wypoczynku czy wokalnych wprawek.  


Artystyczne mieszkanie w Warszawie

W tym warszawskim mieszkaniu na każdym kroku są ślady Krakowa. Jego atmosfery, artystycznego życia, zapachu kawy z tamtejszych kafejek. Najważniejszy mebel? Duży stół! 


DOBRA MARKA

WIŚNIOWSKI - bramy, okna, drzwi i ogrodzenia

Firma WIŚNIOWSKI to jedna z najdynamiczniej rozwijających się marek w branży budowlanej. Jako czołowy producent bram, okien, drzwi i ogrodzeń stosuje strategię dostarczania produktów o najwyższej jakości opartej na innowacyjnych rozwiązaniach technologicz