POSESJA

STRONA GŁÓWNA  /  ARCHITEKTURA  /  POSESJA

Rezydencja na urwisku

Trzeba uwierzyć na słowo, że tu, gdzie dziś stoi rezydencja, było skalne urwisko. Każdy atut tego niezwykłego miejsca został perfekcyjnie wykorzystany. Panorama na jezioro jest częścią aranżacji wnętrz. 


Wnętrze z loftowym akcentem

Profesjonalna i sympatyczna współpraca projektanta z inwestorami to klucz do powodzenia projektu. Kiedy architekt wnętrz Weronika Steffen‑Lotarska poznała Monikę i Marcina, wiedziała, że sukces jest gwarantowany.  


Dom przyszłości według Hernana Gomeza

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak będą wyglądały nasze domy w przyszłości? Gdy stoimy przed decyzją zakupu samochodu lub nowego smartfona, bierzemy pod uwagę tysiące parametrów technicznych, sprawdzamy mnóstwo funkcji, zwracamy uwagę na design. A kiedy chcemy wybudować rezydencję na kolejne dziesięciolecia? Co mamy do wyboru? 


Apartament w królewskim stylu

Wszystko zaczęło się za oceanem, gdzie aktywne małżeństwo, od lat mieszkające z dala od kraju, zatęskniło za polskim krajobrazem. Zapragnęli stworzyć tu własny przystanek, gdzie będą się zatrzymywać podczas podróży po Europie i w czasie sentymentalnych powrotów w rodzinne strony.  


Elegancka posesja – 12 pomysłów

Bezpośrednie otoczenie może być efektowną wizytówką każdego domu, jednak jego aranżacja wymaga sporo wiedzy, wysiłku i wyobraźni przestrzennej. Stworzenie podjazdu, wytyczenie ścieżek ogrodowych czy urządzenie tarasu to złożony proces, którego realizację warto powierzyć profesjonalistom. Łatwiej jest jednak podejmować decyzje, mając w zanadrzu ciekawe inspiracje.