BAZA MAREK I PRODUKTÓW


MARKA

DURAVIT

Życie jest przygodą. Nasza trwa od 1817 roku. Duravit dostarcza produkty do łazienki od ceramiki przez meble i wanny po rozwiązania wellness, by korzystający z nich mogli znaleźć relaks dla zmysłów i wprowadzić się w dobry nastrój.
Pracujemy nad perfekcyjną formą wspólnie z najlepszymi światowymi designerami, czego potwierdzeniem są uzyskane liczne nagrody: Design Plus Award, Award for good design, Good Design Award oraz Focus in silver.
Duravit to międzynarodowa marka, ale od ponad 190 lat jej serce bije w Szwarcwaldzie. Jej zakorzenienie w wyjątkowym otoczeniu naturalnym wywarło silny wpływ na ekologiczny aspekt produkcji oraz gotowych produktów. Nasze produkty i wystawy możecie Państwo obejrzeć na całym świecie, m.in. w salonach firmowych w Nowym Jorku i Paryżu, ale najgoręcej zapraszamy do Hornbergu w Szwarcwaldzie, gdzie jest najbardziej autentycznie. Tu w zaprojektowanym przez Philippe Starck’a Duravit Design Center prezentowane są łazienki na ponad 1.500 m², historia łazienki, designu łazienki oraz sylwetki designerów. Jest też możliwość skorzystania z łazienki testowej z produktami wellness.Duravit Polska Sp. z o.o.
Al. Krakowska 36B
05-090 Raszyn
tel. (022) 716 19 24
info@pl.duravit.com

strona www
PRODUKTY