BAZA MAREK I PRODUKTÓW


MARKA

KALDEWEI

Kaldewei jest wiodącym niemieckim producentem wanien, brodzików i wanien z hydromasażem wykonanych ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm.

Produkty Kaldewei są doskonałym rozwiązaniem dla osób ceniących wysoką jakość w połączeniu z atrakcyjnym wzornictwem. Kreatywność i wyczucie stylu sprawiły, że Kaldewei z niemal 60 przyznanymi nagrodami za wzornictwo należy do najczęściej nagradzanych firm branży łazienkowej. Już od 1975 roku współpracujemy z renomowanymi międzynarodowymi biurami wzornictwa, do których można zaliczyć: Phenix Design, Stuttgart/Tokio czy Sottsass Assotiati, Mediolan.

Współpraca ta owocuje gamą produktów o niepowtarzalnym charakterze, doskonale komponujących się zarówno w niewielkich łazienkach, jak i w obszernych salonach kąpielowych.

Od ponad 90 lat Kaldewei podąża konsekwentnie drogą ekologicznej dalekowzroczności. Surowce z jakich wykonane są nasze wanny i brodziki dają się w 100% wtórnie przetworzyć.

Nasze produkty znajdują się w największych sieciach hotelowych na świecie – Marriott, Hilton, Sheraton, Holiday Inn, Radisson Sass i wiele innych.

Dodatkowo potwierdzeniem jakości Kaldewei jest 30 letnia gwarancja.

Kaldewei – pionier i ikona stylu.Kaldewei Polska Sp. z o.o.

ul. Słowikowskiego 1a

05-090 Raszyn

tel. (22) 7201604

strona www
PRODUKTY