NAZWISKO Z MARKĄ

STRONA GŁÓWNA  /  DESIGN  /  NAZWISKO Z MARKĄ

Pozwólmy sobie na luz - wywiad z Robertem Majkutem

Robert Majkut Jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich projektantów i twórca konceptów o pionierskim charakterze. Właściciel i Dyrektor Generalny cenionej w polskiej branży kreatywnej firmy Robert Majkut Design, współwłaściciel i główny projektant w brytyjskiej firmie Whaletone Ltd., ekspert w Think Thank, zdobywca międzynarodowych nagród,  m.in. European Property Awards. Projektował dla takich marek, jak Valentino, Profbud, Open Finance, Noble Bank, Alior Bank, PKO Bank Polski, Multikino, Grupa ITI, Orange Sky, Golden Harvest, Kolosej, Kronverk Cinema, T‑Mobile, Plus, Time Trend, ING i dla wielu innych. Zajmuje się projektowaniem wnętrz i produktów, brandingiem, kreacjami architektonicznymi oraz scenografią teatralną i baletową. www.robertmajkut.com


Agnieszka Bar - chcę przekazać coś ważnego

Z Agnieszką Bar,
projektantką refleksyjnych przedmiotów ze szkła
rozmawia Maria Kubala.


Gie El - dobre polskie rzemiosło

Z architektem Jackiem Rypułą, właścicielem marki Gie El, którą tworzy wspólnie z żoną Marią Rypułą 

rozmawia Marta Kulik


Mistrz i Małgorzata - wywiad z Małgorzatą Chodakowską

Z Małgorzatą Chodakowską 

rozmawia Anna Lewczuk 


Planowanie ogrodu - rozmowa z Joanną Majewską, architektem krajobrazu

O planowaniu ogrodu i jego poszczególnych stref z Joanną Majewską, architektem krajobrazu, członkinią zespołu w firmie ogrodniktomek.pl rozmawia Szymon Trusewicz. 


DOBRA MARKA

Płytki ścienne i podłogowe: świetny przepis na nowoczesne lub stylowe wnętrze

Jak zaaranżować wnętrze ciekawe, funkcjonalne, a przy tym zgodne z najnowszymi trendami? Jak wybrać piękną elewację budynku, materiał na schody czy taras? Odpowiedź na to pytanie jest prosta – pomyśl o odpowiednich płytkach!