DOBRA MARKA

STRONA GŁÓWNA  /  DOBRA MARKA  /  Czysta woda dla każdego


ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Czysta woda dla każdego

Czysta woda dla każdego


Aquaphor powstał w 1992 roku po to, aby tworzyć, rozwijać i produkować filtry do wody. Firma przekształciła się w międzynarodową korporację z zakładami produkcyjnymi i centrami badawczymi w Estonii, Niemczech, Rosji, Stanach Zjednoczonych i innych krajach.


Jesteśmy badaczami i codziennie tworzymy oraz wdrażamy w życie coraz bardziej efektywne rozwiązania w zakresie oczyszczania wody.
Chcemy zapewnić bezpieczny dostęp do idealnie czystej wody dla każdego. Już ponad 48 krajów świata korzysta z produktów AQUAPHOR.

W ofercie posiadamy dzbanki filtrujące, systemy odwróconej osmozy, wkłady filtrujące z Aqualen. Jako jedyni na rynku posiadamy trzyskładnikowe filtry.  

Każdy z naszych ponad 80 patentów stanowi odkrycie naukowe bądź wynalazek, zwiększający skuteczność działania naszych filtrów.
Wszystko, co kupujemy do produkcji filtrów - tworzywa sztuczne, aktywowany węgiel i żywica - podlega ścisłej kontroli jakości. Mimo, że współpracujemy tylko z najlepszymi międzynarodowymi dostawcami (np. BASF, John Guest, Mitsubishi, Purolite), Dział Badawczy AQUAPHOR analizuje każdą partię zakupionych materiałów i stale monitoruje jakość produktu.

Obecnie firma jest jednym z największych światowych producentów materiałów filtrujących. Potwierdza to ponad 17 mln rodzin korzystających z naszych rozwiązań i 250 mln sprzedanych filtrów wody oraz zaawansowanych technologicznie systemów filtrujących dedykowanych dla przemysłu oraz obiektów użytkowych. Od lat w asortymencie Aquaphor jest znaczna ilość produktów uznawanych przez specjalistów za nowości technologiczne. Własnością firmy jest ponad 80 patentów, opracowanych z myślą o najwyższym standardzie oczyszczania wody przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa dla środowiska oraz wysokiej opłacalności ekonomicznej.