DOBRA MARKA

STRONA GŁÓWNA  /  DOBRA MARKA  /  Jakość i szyk


ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Jakość i szyk

Jakość i szyk


Excellent  jest polską firmą, istniejącą  na rynku 26 lat, liderem w branży wyposażenia łazienek. Posiada dwa duże magazyny, Salon Firmowy, ponad 50 Studiów Excellent oraz ogólnopolską sieć ponad 1000 firm współpracujących. Wanny Excellent znalazły swoje miejsce w wielu polskich domach, ale również w wysokiej klasy hotelach i luksusowych apartamentach w całej Europie. Swoje produkty firma  produkuje dla ponad 20 krajów na całym świecie. 


Na polskim rynku Excellent to przede wszystkim znaczący producent wanien akrylowych, brodzików, wanien z systemem hydromasażu i chromoterapią, profili metalowych i PVC, armatury, kabin prysznicowych, ceramiki oraz szkła trawionego. To co wyróżnia firmę, to jej kompleksowa, ciągle rozwijająca się oferta, umożliwiająca klientom wyposażenie łazienki całościowo – od  wanny aż po dodatki i akcesoria łazienkowe. Firma posiada trzy marki: Actima, Axel i Excellent. 

Jakość doceniona

Klienci doceniają  produkty firmy przede wszystkim za ich funkcjonalność, estetykę, a także nowoczesne, niebanalne wzornictwo. Excellent szczególną wagę przywiązuje do jakości materiałów i sprawdzonych podzespołów, a także serwisu, stąd szybko zyskał opinię firmy niezawodnej – marki na lata. W branży ceniony za specjalistów oraz autorskie rozwiązania projektowe, m.in. za produkcję systemów hydromasaży i chromoterapii. Za swoje produkty firma była wielokrotnie doceniana. W roku bieżącym otrzymała m.in. nagrodę Wybór Roku 2017 miesięcznika „Łazienka” za swoją nowość - wannę Mirage +.

Wyprzedzając rynek. Wyjątkowe produkty Excellent

Firma przoduje, jeśli chodzi o wprowadzanie na rynek produktów niedostępnych jeszcze w Polsce. W 2017 roku nagrodzoną wannę Mirage + wzbogaciła o hydromasaż i chromoterapię – pierwszy tego typu produkt wśród akrylowych wanien wolnostojących – znakomite rozwiązanie dla dużych pokoi kąpielowych. Tworząc swoje produkty, Excellent nie zapomina też o małych łazienkach, proponując swoim klientom niezwykle praktyczne rozwiązanie, tzw. Koncept Be Spot. Na szczególną uwagę zasługuje też produkowany przez firmę System Excellent Inspire - system hydromasaży z najwyższej półki. Szczególną dbałość o detal widać  w produkowanych przez firmę Wannach Slim, w których obniżony rant pozwolił uzyskać  oryginalny i wyjątkowo estetyczny wygląd.  

Odpoczynek w łazience. Dodatki Excellent

Całkiem niedawno firma Excellent swoją ofertę stricte łazienkową uzupełniła o dodatki oraz akcesoria łazienkowe. Zaprojektowane z myślą o aktualnych trendach, skupione na detalu oraz wysokiej jakości stanowią kropkę nad „i” na rynku dodatków łazienkowych. Wszystkie posiadają punkt wspólny - są przemyślane w najdrobniejszym szczególe pod względem wygody i funkcjonalności, które często, zwłaszcza w małych w łazienkach, stają się szczególnie ważne. Wyjątkowo bogatą ofertę akcesoriów łazienkowych  łączy jej praktyczność, jakość oraz klasyczny, stonowany design. Nowość na rynku (warto zwrócić uwagę!) stanowi oryginalna, autorska linia dodatków Zen. Stworzona z przezroczystego akrylu, lekka i wygodna pasuje do każdych wnętrz, nie tylko tych łazienkowych. Ofertę dodatków dopełniają wygodne zagłówki oraz półka, dedykowane wannie. 

Zamysł Excellent na wykończenie łazienki jest spójny, oryginalny, ale i praktyczny. Stanowi  clou dobrze zaprojektowanego pomieszczenia.PRZECZYTAJ TAKŻE

Dane
adresowe

EXCELLENT SA 

UL. NAD DRWINĄ 10/B3

30-841 KRAKÓW 

strona www