DOBRA MARKA

STRONA GŁÓWNA  /  DOBRA MARKA  /  Zielona strefa ciszy i relaksu


ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zielona strefa ciszy i relaksu

Zielona strefa ciszy i relaksu

Husqvarna AM


Ogród to miejsce, w którym spełniają się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Ci drudzy zazwyczaj czerpią przyjemność z pracy dużymi, głośnymi maszynami. Natomiast kobiety odnajdują się w pracach, które nadają ogrodom uroku i estetyki. Żmudne obowiązki ogrodnika, jak koszenie trawy, Panie mogą teraz oddać w ręce zmechanizowanych fachowców, czyli robotów koszących i na zawsze zapomnieć o koszeniu trawy. 


Dziś coraz częściej cierpimy na brak czasu i piętrzące się obowiązki. Po wyczerpującym tygodniu pracy chcemy się zrelaksować w domu i „naładować baterię” w ciszy i spokoju. Na drodze do upragnionego relaksu stoi m.in. nasz ogród, który wymaga stałej opieki, a także sąsiad, który od rana hałasuje kosiarką spalinową. Jak zadbać o swój ogród w inteligentny i cichy sposób?

Idealny ogrodnik

Każdy z nas chciałby czasem, aby niektóre obowiązki wypełnił za nas ktoś inny. Szczególnie płeć piękna nie jest zwolennikiem ciężkich prac ogrodowych, które wymagają użycia głośnych i nieporęcznych maszyn spalinowych. Na szczęście jest na to rozwiązanie! To kosiarki automatyczne Husqvarna Automower®. Te maszyny zostały stworzone dla właścicieli domów z ogrodami o dowolnej wielkości, dowolnym kształcie, posiadających zbocza i nachylenia do 70%. Kosiarki poradzą sobie dosłownie wszędzie. Dzięki tym autonomicznym maszynom nie musimy już tracić czasu na koszenie trawnika. Zaoszczędzony czas możemy poświecić rozwijaniu swojej pasji lub spędzić go z najbliższymi. Robot codziennie dba o zielony dywan – przycinając go na bieżąco, pozostawia tak drobne ścinki trawy, że nie ma potrzeby ich zbierania. A nam pozostaje cieszyć się pięknym i gęstym trawnikiem.

Do kontrolowania kosiarki automatycznej potrzebujemy jedynie smartfona i dostępu do sieci komórkowej. Dzięki aplikacji na telefon możemy komunikować się z nią z dowolnego miejsca na ziemi. Roboty posiadają także funkcję Automower® Connect, w którą z początkiem wiosny, zostały wyposażone wszystkie maszyny Automower®. Ponadto możemy wydawać kosiarkom polecenia głosowe za pomocą głośników Amazon Alexa i Google Home. Dzięki temu zyskujemy czas dla siebie, nie szkodzimy środowisku, a dzięki cichej pracy robotów koszących, ograniczamy hałas w naszym otoczeniu. Jedna maszyna – mnóstwo zalet.

 

Ciche sąsiedztwo

Hałas to problem, który dotyczy nas nie tylko w mieście, ale i w zaciszu naszego domu. Maszyny spalinowe nasze i naszych sąsiadów skutecznie zakłócają spokój w sąsiedztwie w piękne słoneczne dni. Nie musi tak być! Firma Husqvarna mając na uwadze zdrowie ogrodników i komfort wypoczywających w ogrodzie, stworzyła maszyny akumulatorowe. Nie emitują one spalin, ani hałasu. Ich akumulatory są uniwersalne i pasują do każdej maszyny bateryjnej firmy Husqvarna. Dzięki temu, gdy rozładujemy swoje baterie, zawsze możemy poprosić sąsiada o wsparcie. W końcu na cichym sąsiedztwie skorzystamy WSZYSCY!

Firma Husqvarna stawia na nowoczesność i zamiast podążać za trendami, sama je kreuje. Dzięki wykorzystaniu najnowszych rozwiązań technologicznych stworzyła całą gamę maszyn zasilanych akumulatorowo, od pilarek po duże maszyny kołowe. Mają one ważną zaletę – wyróżniają się dużą wydajnością porównywalną do maszyn z silnikiem spalinowym. Dodatkowo nie wymagają tak skomplikowanej konserwacji, jak maszyny spalinowe. Nie potrzebują mieszanki paliwowej do działania, używania smaru ani nie wymagają skomplikowanej konserwacji po sezonie. Są one cenione za niską emisję hałasu, brak emisji spalin oraz mniejsze drgania maszyny (zastosowanie silników bezszczotkowych). Ponadto są odporne na wstrząsy oraz zapewniają stałą moc, aż do całkowitego rozładowania. To lekkie i uniwersalne urządzenia, które bez trudu mogą być obsługiwane przez każdego ogrodnika.

 


 

* * *

Spółka Husqvarna® - największy światowy producent wysokiej klasy maszyn, urządzeń i akcesoriów do pielęgnacji terenów zieleni w parkach, lasach i w ogrodach takich jak m.in.: kosiarki samojezdne, kosiarki automatyczne Automower®, wykaszarki, podkaszarki, pilarki. Husqvarna Group jest także europejskim liderem w dziedzinie systemów nawadniania jak i światowym liderem w produkcji maszyn i urządzeń tnących oraz narzędzi diamentowych.

Dodatkowe informacje o firmie dostępne na: www.husqvarna.pl