GODNE UWAGI

STRONA GŁÓWNA  /  GODNE UWAGI  /  Małżeństwo bieli z czernią


ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Małżeństwo bieli z czernią

Małżeństwo bieli z czernią

Panas schody


Kolory we wnętrzu odgrywają bardzo istotną rolę. Wpływają nie tylko na nasze emocje czy nastrój, ale również na percepcję wnętrza. Czasami nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak wystrój pomieszczenia, jego kolorystyka ma wpływ na harmonię panującą w całym domu, oraz w naszej duszy.


Jeśli zbyt długo zastanawiamy się nad podjęciem decyzji, najlepszym i najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem jest styl klasyczny, który jest odporny na chwilowe mody, a zarazem ponadczasowy. Ma wielu zwolenników, którzy pragną eleganckiego domu, w którym będą się czuli swobodnie.

Ekskluzywność połączona z przyjaznym wyglądem to najlepszy możliwy wybór, który mógłby zagościć w Państwa domu. Takie rozwiązania dają więcej możliwości urządzenia wnętrza, dopasowania do pozostałych elementów wystroju.


Widoczne na załączonym zdjęciu schody mają wszystkie wymienione wcześniej cechy. Nadają harmonijny ton całemu pomieszczeniu, idealnie komponując się z elegancką podłogą, nie tylko pod względem kolorystycznym, ale głównie estetycznym.


To klasyczne piękno w najlepszym wydaniu oferuje firma Panas Ekskluzywne Schody i Podłogi. Trzeba przyznać, że wykonanie robi imponujące wrażenie, szczególnie zestawienie ze sobą koloru białego i czarnego, które dają ciekawy efekt „szachownicy”. Biel sprawia, że pomieszczenia wydają się optycznie większe, a także kojarzy się z porządkiem i zachowaniem równowagi. Czarny kolor jest doskonałym dopełnieniem, aby nie było odczuwane wrażenie chłodu, zimna i braku przyjaznego otoczenia. W takim przypadku biel jest idealnym partnerem dla wielu kolorów, ale jeśli zależy nam głównie na zachowaniu elegancji pomieszczenia z lekką dozą tradycyjności, to połączenie, małżeństwo bieli z czernią wypada pod tym względem na niezwykle dobrane i zgrane.


Niekonwencjonalne, unikalne kształty schodów mogą zaskoczyć nawet największych znawców stylu klasycznego. Specjaliści z firmy Panas odkrywają nowe, niezagospodarowane miejsce na mapie wytwornych i nietuzinkowych schodów. Każde schody to zupełnie inna historia, w którą wkładane jest całe serce, a przekłada się to na precyzyjne wykonanie i poezję kształtów. Wyszukany, a zarazem klasyczny styl przewidziany jest dla wyjątkowych klientów, którzy docenią prawdziwą sztukę, piękne zdobienia i elegancko wykonane balustrady, perfekcyjnie zgrane ze stylowymi poręczami.

 

Całość wykonania pokryta jest nutką tajemniczości, a wyszukane kształty i wytworne kolory sprawiają, że mamy do czynienia z daniem, które zaspokoi najbardziej wymagające kubki smakowe. Można zatem śmiało zapraszać gości na tę ucztę, której głównym daniem będą te klasyczne, choć niezwykłe schody. Przewidziane dla prawdziwych koneserów sztuki.