NIERUCHOMOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  INWESTYCJE  /  NIERUCHOMOŚCI

Domy jak marzenie

Wymarzony dom pod lasem jedynie 15 minut od centrum Warszawy? Teraz to możliwe. Luksusowe osiedle Ventana to propozycja spółki Westmark Polska, która wyróżnia się na tle nieruchomości oferowanych na rynku. Łączy przestrzeń i wygodę domu jednorodzinnego oraz atuty podmiejskiej lokalizacji w otoczeniu przyrody z dogodną komunikacją z Warszawą. 


Francuskie cacko

Należy do potężnej globalnej sieci, która została stworzona na bazie azjatyckiego kapitału z główną siedzibą w Hong Kongu. Mimo orientalnego rodowodu, doskonale wpisuje się w krajobraz europejskiej stolicy haute couture.


Renesans, filmy i czarny koń

Ten widok był impulsem. Postanowili, że właśnie ta willa stanie się nową siedzibą ich firmy. Niezwykła architektura w stylu włoskiego neorenesansu i niezwykłe przedsiębiorstwo, w którym rodzą się filmy, stworzyły idealną parę. Brakowało jeszcze tylko niezwykłej aranżacji wnętrz. Zadbała o nią architektka, Urszula Sworczuk.


Metry na wagę

Gdy deweloperzy wstrzymują inwestycje, a ceny mieszkań i domów pikują w dół, rekordy biją ceny ziemi. Według specjalistów, zakup gruntu to obecnie jedna z najbardziej opłacalnych i bezpiecznych inwestycji. Szczególnym zainteresowaniem inwestorów cieszą się grunty rolne.


Luksusowa nieruchomość od dewelopera

Ciepłe bułeczki i poranna prasa, do dyspozycji concierge, a może lotnisko do usług mieszkańców? To nie oferta luksusowego hotelu, ale standard rezydencji i apartamentów.


DOBRA MARKA

Styl, komfort i bezpieczeństwo

Firma WIŚNIOWSKI to jedna z najdynamiczniej rozwijających się marek w branży budowlanej. Jako czołowy producent bram, drzwi i ogrodzeń stosuje strategię dostarczania produktów o najwyższej jakości opartej na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych.