GALERIA ARTYKUŁU

STRONA GŁÓWNA  /  OGRODY  /  ZIELONE TRENDY  /  Ekskluzywne meble ogrodowe  /  Każdy ze stolików i krzesełek serii, proponowanej przez markę Richard Schultz, składa się z ośmiu rozłożystych płatków i pięknej łodygi.

Każdy ze stolików i krzesełek serii, proponowanej przez markę Richard Schultz, składa się z ośmiu rozłożystych płatków i pięknej łodygi.

Każdy ze stolików i krzesełek serii, proponowanej przez markę Richard Schultz, składa się z ośmiu rozłożystych płatków i pięknej łodygi.

2. Petal, Fot. Richard Schultz Design

2. Petal. Każdy ze stolików i krzesełek serii, proponowanej przez markę Richard Schultz, składa się z ośmiu rozłożystych płatków i pięknej łodygi. Rozkwitną w zielonej scenerii ogrodowej, stając się jej ozdobą. Fot. Richard Schultz Design


WSZYSTKIE ZDJĘCIA

Ekskluzywne meble ogrodowe Każdy ze stolików i krzesełek serii, proponowanej przez markę Richard Schultz, składa się z ośmiu rozłożystych płatków i pięknej łodygi. Ławkę marki Contraforma można ozdobić nadrukiem według własnego pomysłu. Projekt: Neringa Dervinyte. Bujany stołek to designerski żart projektanta zafascynowanego naturą i naturalnymi materiałami. Kenneth Cobonpue proponuje kilka wersji kolorystycznych mebli Krzesełko zaprojektował Javier Mariscal z myślą o swoich pociechach.

ZDJĘCIE POCHODZI
Z ARTYKUŁU

Ekskluzywne meble ogrodowe

Meble ogrodowe są niezbędne w naszym ogrodzie, zwłaszcza kiedy robi się coraz cieplej. Stworzone przez znanych projektantów, nie tylko wiosną będą designerskim akcentem i ozdobą otoczenia.