PREZENTACJE ARCHITEKTÓW


N12

N12


N12 - Dom pachnący żywicą. Dom z litego drewna, ciepły i przytulny, przyjazny dla mieszkańców i otoczenia - ekologiczny.


Wieńcowa konstrukcja ścian usztywniona słupami, doskonale radzi sobie z ciężarem stropów i dachu oraz parciem wiatru. Naturalna izolacja akustyczna tej technologii zapewni komfort psychiczny. Bardzo dobry współczynnik izolacji termicznej, utrzymanie stałego i optymalnego poziomu wilgotności wnętrz, własności elektrostatyczne, naturalny zapach żywicy i olejków aromatycznych drewna – stworzą mikroklimat przyjazny dla mieszkańców.


N12 to komfortowy, duży dom przeznaczony do stałego zamieszkania dla czteroosobowej rodziny. Bryła budynku składa się z trzech części. Każda z nich pełni odrębne funkcje. Jednoprzestrzenna, parterowa strefa z zadaszonym tarasem i letnią jadalnią przekrytą białą pergolą - tworzą wspólną przestrzeń dzienną.


Parter piętrowego trzonu budynku przeznaczono na pokoje dziecinne lub gościnne. Na piętrze zlokalizowana została strefa gospodarzy domu z sypialnią, łazienką, dużą garderobą i miejscem wypoczynku lub pracy. W drugim parterowym skrzydle zlokalizowano pomieszczenia gospodarcze.


Projekt jest dostępny w wersji z garażem, w lustrzanym odbiciu i z przykładową aranżacją wnętrz. Istnieje możliwość podpiwniczenia budynku.


Projekt: arch. Sylwia Strzelecka, konstrukcja: mgr inż. Piotr KacickiINNE PROJEKTY PRACOWNI

Hacjenda w Brańszczyku - wnętrza

projekt: na zamowienie

N9

projekt: gotowy

Dom w Marysinie - wnętrza

projekt: na zamowienie

pracownia


Projekty Sylwii Strzeleckiej


ul. Drawska 5,

02-202 Warszawa
tel. 22 658 25 65
e-mail: soprojekt@soprojekt.pl

arch. Sylwia Strzelecka
tel. 607 05 75 07
e-mail: sylwia@soprojekt.pl

strona www