PREZENTACJE ARCHITEKTÓW


N9

N9


N9 – z zielonym patio. Ogród we wnętrzu domu. N9 został zaprojektowany z myślą o inwestorach, którzy chcą mieć dom z dużą przestrzenią dzienną, nie podzieloną ścianami i połączoną z ogrodem. Przeznaczony jest dla 4-osobowej rodziny ceniącej komfort, przestrzeń i bliskość natury.


Parter budynku dzieli się na dwie strefy funkcjonalne: przestrzeń dzienną – z kuchnią jadalnią i salonem – zlokalizowaną po jednej stronie centralnie usytuowanego wejścia i strefę gospodarczą z pokojem gościnnym – po jego drugiej stronie. Dwa skrzydła budynku parterowe i piętrowe, obejmują centralnie położony ogród z małym basenem, tarasami i urządzoną zielenią wnikającą przez szerokie przeszklenia do wnętrza domu.


Piętro budynku dostępne jest ze strefy dziennej przez zawieszone między jadalnią i salonem schody i mieści dwa pokoje z łazienką i apartament małżeński z łazienką, garderobą i zadaszonym tarasem.


Prosta, nowoczesna bryła budynku, zastosowanie naturalnych materiałów wykończeniowych – (kamień i drewno), konsekwentna i zdyscyplinowana kolorystyka oraz układ pomieszczeń wokół wewnętrznego ogrodu obecnego niemal w każdym pomieszczeniu nadały architekturze tego domu niezwykle nowoczesny i elegancki charakter zgodny z aktualnymi trendami w budownictwie jednorodzinnym.


Projekt dostępny jest w lustrzanym odbiciu i z przykładową aranżacją wnętrz.


Projekt: arch. Sylwia Strzelecka, konstrukcja: mgr inż. Piotr KacickiINNE PROJEKTY PRACOWNI

N8

projekt: gotowy

N12

projekt: gotowy

Mieszkanie w Warszawie - wnętrza

projekt: na zamowienie

pracownia


Projekty Sylwii Strzeleckiej


ul. Drawska 5,

02-202 Warszawa
tel. 22 658 25 65
e-mail: soprojekt@soprojekt.pl

arch. Sylwia Strzelecka
tel. 607 05 75 07
e-mail: sylwia@soprojekt.pl

strona www