KLIMAT W DOMU

STRONA GŁÓWNA  /  TECHNOLOGIE  /  KLIMAT W DOMU

Chłodny dom latem

Upał, parno, powietrze stoi – takie są uroki gorącego lata. Mogą dać się we znaki, bo często nawet ściany nie chronią nas przed rozgrzanym powietrzem. Przyjrzyjmy się zatem sprawdzonym sposobom na chłodny dom w środku lata.


Gorący przyjaciel

Kiedy za oknem pada deszcz lub hula jesienny wiatr, ciepły koc i obecność bliskiej sercu osoby to czasem za mało, aby czuć się w mieszkaniu w pełni komfortowo. Nikt nie lubi bowiem przeszywającego chłodu, który nie sprzyja ani relaksowi, ani domowym obowiązkom. W domu musi być ciepło.


Kondensacyjne ogrzewanie domu

Ogrzewanie nawet dużego domu oraz ciepłą wodę zapewni nam przyjazny dla środowiska nowoczesny kocioł kondensacyjny, kompaktowy, ekologiczny i wyposażony w automatykę.


Ciepło z pompy

Pompa ciepła to wydajny, oszczędny i ekologiczny sposób ogrzewania domu o wysokim zapotrzebowaniu energetycznym. Do zalet należy też komfort obsługi. Czy warto w nią zainwestować?


Kominek na chłodne wieczory

Kominek jest już niemal stałym elementem aranżacji wnętrz. Wymaga więc właściwej oprawy – miejsca, w którym go umieścimy oraz obudowy. Jego "sercem" jest wkład grzewczy.


DOBRA MARKA

Jakość i szyk

Excellent jest polską firmą, istniejącą na rynku 26 lat, liderem w branży wyposażenia łazienek. Posiada dwa duże magazyny, Salon Firmowy, ponad 50 Studiów Excellent oraz ogólnopolską sieć ponad 1000 firm współpracujących. Wanny Excellent znalazły swoje