OD KUCHNI

STRONA GŁÓWNA  /  TECHNOLOGIE  /  OD KUCHNI

Baterie z termostatem - jak to działa?

Moda na ekologię niesie ze sobą wiele praktycznych rozwiązań, które są jednocześnie sposobem na odbudowanie rodzinnego budżetu. W przypadku łazienek są to na przykład baterie z termostatem. Producenci oferują nam wiele ciekawych modeli, zarówno do wanny jak i prysznica.  


Dlaczego okap kuchenny jest niezbędny?

Kuchenny ekspert od czystego, pozbawionego wilgoci powietrza. Cichy, dyskretny, niezawodny. Bywa że pokazuje się w całej okazałości, czasem jednak bawi się w chowanego i znienacka wysuwa się z blatu lub spod szafki. Okap kuchenny – niezbędny element nowoczesnej kuchni. 


Aktorzy drugiego planu

Kiedy na stół wędrują świeżo przygotowane potrawy, a na uśmiechniętego kucharza spada cały splendor chwały, nie zawsze zdajemy sobie sprawę, że udział w ich powstaniu miał nie tylko główny bohater. Za kurtyną z zapachów i pary kryją się bowiem aktorzy drugiego planu, którzy dbają o to, aby kulinarny spektakl zawsze się udawał.


Kuchnia, pasja i gotowanie, czyli zaproszenie do trójkąta

Gotuj z pasją! Kuchnia to Twoje królestwo! Przez żołądek do serca! Hasła zachęcające do kulinarnych eksperymentów znane są nam już od dawna. Jednak, zanim przystąpimy do działania (i gotowania) powinniśmy zadbać o przestrzeń, która zapewni nam komfort pracy w kuchni. Wtedy uda nam się nie tylko kolacja i śniadanie, ale i dobry obiad.


Zostań kuchennym ekologiem

Zatroszcz się o oszczędzające wodę i energię wyposażenie kuchni. Nie tylko po to, aby zatrzymać uciekającą z portfela gotówkę. Zrób to dla siebie, swojej rodziny i zieleni, której wciąż ubywa. Zostań kuchennym ekologiem!


DOBRA MARKA

Styl, komfort i bezpieczeństwo

Firma WIŚNIOWSKI to jedna z najdynamiczniej rozwijających się marek w branży budowlanej. Jako czołowy producent bram, drzwi i ogrodzeń stosuje strategię dostarczania produktów o najwyższej jakości opartej na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych.