GALERIA ARTYKUŁU

STRONA GŁÓWNA  /  TECHNOLOGIE  /  SPOSÓB NA...  /  Jak urządzić posesję?  /  Jak urządzić posesję?

Jak urządzić posesję?

Jak urządzić posesję?

Semmerlock Stein+Design, www.semmerlock.pl

System ogrodzeniowy Sonnblick to popularna i gustowna oprawa domu i ogrodu. Przeznaczony jest do budowy ogrodzeń i murków oraz ozdabiania fasad, tarasów i schodów. Elementy Sonnblick przypominają bloki skalne. Cztery dostępne formaty systemu i dwa rodzaje płyt przykrywających tworzą wszechstronne możliwości do szybkiej budowy ogrodzeń i różnorodnych murków. Sonnblick dostępny jest w trzech kolorach: żółtym pastelowym, szarym granicie i grafitowym. Łupana faktura kamieni Sonnblick komponuje się z drewnem oraz nowoczesnymi i kutymi metalowymi przęsłami.


WSZYSTKIE ZDJĘCIA

Jak urządzić posesję? Jak urządzić posesję? Jak urządzić posesję? Jak urządzić posesję? Jak urządzić posesję? Jak urządzić posesję? Jak urządzić posesję? Jak urządzić posesję? Jak urządzić posesję? Jak urządzić posesję? Jak urządzić posesję? Jak urządzić posesję? Jak urządzić posesję? Jak urządzić posesję? Jak stworzyć klimat w ogrodzie?

ZDJĘCIE POCHODZI
Z ARTYKUŁU

Jak urządzić posesję?

Posesja nieprzypadkowo nazywana jest szóstą elewacją domu. Kiedy jej styl i kompozycja wpisują się w charakter domu, mamy wrażenie, że każdy z elementów – taras, ogród, ścieżki, podjazdy, ogrodzenie, brama, a nawet oświetlenie stanowią fragment misternie zaplanowanej układanki.