STREFA RELAKSU

STRONA GŁÓWNA  /  TECHNOLOGIE  /  STREFA RELAKSU

Wyjątkowe atrakcje wodne dla domu i ogrodu

Wiele osób marzy, aby w swoim domu lub ogrodzie mieć własny basen bądź jacuzzi, w którym będzie można odpocząć po ciężkim dniu, zrelaksować się podczas zabawy z rodziną czy też spędzić miło czas z przyjaciółmi. Często w trakcie zastanawiania się nad taką inwestycją powstaje wiele obaw. Okazuje się, że zupełnie niepotrzebnie.


Wellness Design – relaks w pięknym wnętrzu

Nie sposób przejść przez życie bez większej lub mniejszej dawki snobizmu. Ważne, by nie przesadzić i nie być śmiesznym. Ja nie przesadzam – jestem „snobem” w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Temat saun znam od podszewki i wciąż go zgłębiam. Uczestnicząc w licznych prezentacjach salonów SPA i Wellness przekonałem się, jak duży wpływ na ich wizerunek ma ciekawy design.


Niezwykły klimat SANARIUM®

Sauna Pure, leżanka Sway, Słoneczna Łąka, ergometr ACT-210 - każdy z nas jest wyjątkowy i zasługuje na wyjątkową formę odprężenia.


Kobiecy żywioł

Woda, zupełnie jak kobieta, potrafi zafascynować i wzbudzić wiele emocji. Zmysłowym dotykiem codziennie otula nasze ciało. Raz pobudza, innym razem odpręża. A jak na prawdziwą damę przystało, nie stroni też od eleganckich kreacji. Wybierając armaturę, dobrze się zatem zastanów...


Multiroom - koncert w całym domu

Kiedy Ty podczas ploteczek w salonie raczysz przyjaciółki ich ulubioną muzyką, Twoje dzieci katują uszy ciężkim brzmieniem, a mąż w garażu dłubie w silniku przy bluesie. A wszystko to z jednego źródła dźwięku – oto system multiroom.