AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Aquatrainer Swim Spa FX 17 – basen na każdą porę roku

07.10.2015

Aquatrainer Swim Spa FX 17 – basen na każdą porę roku

Aquatrainer Swim Spa FX 17 – basen na każdą porę roku


 

Może się wydawać, że koniec lata oznacza jednocześnie koniec frajdy, jaką daje korzystanie z atrakcji wodnych takich jak baseny czy minibaseny spa. Okazuje się jednak, że dostępne są urządzenia, którymi można cieszyć się przez cały rok.


Firma Meadow Group Polska oferuje właśnie takie wyjątkowe rozwiązania: wielofunkcyjne baseny z przeciwprądem wody, które można zainstalować zarówno w domu, jak i ogrodzie i cieszyć się nimi bez względu na temperaturę otoczenia. Dzięki opcji podgrzewania wody i zastosowanemu systemowi podwójnej termoizolacji (Double Thermal Loc), można z nich korzystać o każdej porze roku, również w okresie jesienno-zimowym.

Jedną z takich bieżni pływackich jest model Aquatrainer Swim Spa FX 17 marki Hydropool. Można w nim nie tylko pływać, ale także ćwiczyć aquafitness, grać w gry zespołowe czy też korzystać z funkcji hydromasażu.

Podobnie jak w innych basenach z przeciwprądem, w modelu Aquatrainer Swim Spa FX 17 zastosowano unikatową technologię Self Clean Plus, czyli system ciśnieniowej podwójnej filtracji wody wraz z oczyszczaniem dna. System ten zapewnia perfekcyjnie czystą wodę oraz niskie koszty eksploatacji.

Więcej informacji na stronie www.hydropool.pl

Wyłączny dystrybutor marki Hydropool w Polsce:

Meadow Group Polska Sp. z o.o. Sp. k.

Ul. Przekorna 33/3 (budynek Hotelu „Mrówka”)

02-971 Warszawa

Tel. +48 22 832-31-75

sprzedaz@meadowgroup.pl

biuro@meadowgroup.pl