AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Chłodzi i steruje urządzeniami

01.02.2012

Chłodzi i steruje urządzeniami

Chłodzi z funkcją centralnego sterowania


Ta chłodziarka marki Liebherr to ukłon w stronę najbardziej wymagających użytkowników kuchennych urządzeń.


Chłodziakro-zamrażarka Liebherr CBNPes 5167 wyposażona jest innowacyjne technologie, pozwalające na szybkie zamrażanie produktów, dające możliwość ustawnienia osobnych temperatur w komorze chłodzącej i mrożącej czy funkcję szybkiego rozmrażania. System HomeDialog pozwala natomiast na centralne sterowanie innymi urządzeniami marki Liebherr.
Szuflady BioFreshPlus umożliwiają przechowywanej w nich żywności do trzech razy dłużej niż w tradycyjnych lodówkach utrzymać świeżość i witaminy.
Zaletą zamrażarki jest także zamieszczona w jednej z szuflad, automatyczna kostkarka. Wygodę użytkowania zapewnia także elektroniczne sterowanie i prosty w obsłudze wyświetlacz LCD z panelem dotykowym Touch umieszczonym na drzwiach.
Spośród wielu zalet warto wymienić także wysoką klasę efektywności energetycznej A++ oraz technologię umożliwiającą automatyczne i ciche zamykanie drzwi od kąta 45°.
 

Wysoka jakość i nowoczesny design sprawiły, że chłodziarko-zamrażarka Liebherr CBNPes 5167 została wyróżnione w prestiżowych konkursach: „Plus x Award” oraz „Red dot award”.
 

Więcej na ten temat na stronie: www.aged.com.pl