AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Delos — meble, które odmienią łazienkę

23.03.2012

Delos — meble, które odmienią łazienkę

Delos — meble, które odmienią łazienkę


Kolekcja mebli Delos marki Duravit sprawia, że łazienka staje miejscem do którego chcemy wracać.


Geometryczne kształty, brak zbędnych zdobień, subtelne wykończenia to cechy wyróżniające kolekcję mebli łazienkowych, którą dla Duravitu zaprojektowała pracownia EOOS. Na szczególną uwagę zasługuje pozbawiona zewnętrznych wsporników konsola, która sprawia wrażenie zawieszonej w powietrzu. Cała kolekcja mebli łazienkowych Delos charakteryzuje się minimalistycznym wzornictwem. Znakomicie zaprezentuje się w pokoju kąpielowym bądź w łazience dla gości. Uzupełnieniem serii są lustra stanowiące nieodłączny element dekoracji łazienki. Ich proste formy, zastosowanie bocznej powierzchni odbijającej oraz szklana półka z białego szkła dodają elegancji wnętrzu.

Meble z serii Delos produkowane są z wykończeniem w kolorze drewna, w dwóch wariantach - ciemny orzech i jasny dąb oraz w wersji białej na wysoki połysk. W skład kolekcji wchodzą wysokie i niskie szafki oraz komody z szufladami. Pojemne szafki z łatwością pomieszczą wszelkie przybory toaletowe, a specjalny system przegródek w nich zastosowany pozwoli uporządkować ich zawartość. Meble Delos są uzupełnieniem ceramiki łazienkowej Duravit z serii Darling New, D – Code i Vero oraz wielu innych umywalek przeznaczonych do montażu na konsoli.
Dyskretnie ukryty w lustrach czujnik włączający ukryte oświetlenie diodowe zapewnia wygodę. Stosując takie rozwiązanie producent kolejny raz udowadnia, że walory estetyczne to nie jedyny atut jego produktów.
 

Więcej informacji na stronie: www.duravit.pl