AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Dyskretny wyciąg sufitowy

22.03.2012

Dyskretny wyciąg sufitowy

Dyskretny wyciąg sufitowy


Trudno wyobrazić sobie bez tego wyciągu nowoczesną kuchnię, zwłaszcza tą połączoną z salonem.


Wyciąg sufitowy firmy Miele spodoba się zwłaszcza tym, którzy zdecydowali się na połączenie przestrzeni salonu z kuchnią. Nie ogranicza on przestrzeni i jest tak dyskretny, że dopasowuje się do każdego wystroju kuchni. Jeśli do tego dodamy także doskonałą funkcjonalność oraz oszczędność energii, to mamy wszystko, co wiąże się z wyciągiem idalnym.
 

Miele DA 2900 wyróżnia się nowoczesnymi 4 panelami dekoracyjnymi, a przez to eleganckim, minimalistycznym wyglądem. Ich rola jednak nie jest tylko dekoracyjna. Dzięki panelom oraz strumieniowi powietrza na ich brzegach odkłada się mniej tłustych osadów. Dekoracyjne panele ze szkła lub stali, oraz filtry tłuszczowe bardzo łatwo się wyjmuje . Można je myć w zmywarce.
 

System komunikacji pomiędzy wyciągiem a płytą grzewczą Con@ctivity przekazuje informacje do elektronicznego odbiornika, który automatycznie uruchamia wyciąg. Również już po skończonym gotowaniu usuwa resztki oparów. System ustawia także oświetlenie oraz dobiera odpowiedni poziom mocy. Wyciąg DA 2900 jest również energooszczędny - zużywa aż do 70 % mniej energii od standardowych tego typu urządzeń za sprawą silnika zasilanego prądem stałym. Kolejną zaletą jest bardzo cicha praca przy zachowaniu wysokiej wydajności.

Cena: Wyciąg DA 2900 – 10 790 zł

Panele szklane - 649 zł

Panele stalowe - 649 zł

Więcej na stronie www.miele.pl