AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Ekspresowe gotowanie na płycie

26.10.2011

Ekspresowe gotowanie na płycie

Ekspresowe gotowanie na płycie


Elektryczne płyty ceramiczne nowej generacji Miele KM 6200 zapewniają wyjątkową szybkość gotowania.


Znacznie szybsze przyrządzanie potraw na elektrycznych płytach ceramicznych, przy zachowaniu rygorystycznych norm zużycia energii elektrycznej, zapewnia technologia Miele ExtraSpeed. Nowy system sprawia, że płyty KM 6200 są najwydajniejszymi urządzeniami w swojej kategorii na świecie. Dzięki ExtraSpeed oraz podwyższonej do 2900 W mocy strefy wyposażonej w tę funkcję czas doprowadzenia do wrzenia wody skrócił się o 35%.

Wszystkie nowe płyty wyposażone są w opracowane przez Miele wygodne sterowanie Direct Plus z automatyką gotowania, umożliwiające intuicyjne zarządzanie temperaturą grzałek. Dotykowy panel obsługi składa się z jednego ciągu cyfr odpowiadających liczbie poziomów ustawień mocy. Aby uruchomić funkcję ExtraSpeed wystarczy nacisnąć najwyższy, 9 poziom.

Urządzenia zostały dostosowane do automatycznej współpracy z wyciągami firmy Miele w ramach systemu Con@ctivity. W ofercie firmy na rynku polskim znajdziemy 4- lub 5-strefowe modele płyt KM 6200 o wymiarach: 614 x 514, 764 x 514, 792 x 512 lub 942 x 526 mm.
 

Więcej na stronie producenta: www.miele.pl