AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Golf w domowym zaciszu

09.02.2011

Golf w domowym zaciszu

Golf w domowym zaciszu


Nowa odsłona symulatora golfowego Opti Shot z segmentu domowego. Trening z tym urządzeniem zapewni doskonałą zabawę w czasie złej pogody.


Dzięki dołączonemu oprogramowaniu symulator golfa Opti Shot oferuje zarówno doskonałą zabawę w realistycznie odwzorowanym, wysokiej jakości programie 3DD Golf (oprogramowanie dedykowane do symulatora) oraz możliwość treningu i analizy swingu obejmujące takie czynniki swingu jak prędkość główki, kąt uderzenia w piłkę, tempo itd.
W zestawie jest mata wypełniona elektroniką i czujnikami oraz oprogramowanie do zainstalowania na komputerach domowych. Za pomocą zestawu aż szesnastu takich czujników symulator pozwala na bardzo dokładną analizę każdego uderzenia (kąta wybicia, szybkości główki, kierunku uderzenia, itd.). Z maty można wybijać zarówno normalne piłki (jeśli posiada się siatkę do ich złapania), albo dołączone do zestawu piłki piankowe, które nie spowodują żadnych szkód nawet w mieszkaniu. Można je wybijać wprost z maty albo z, również dołączonego, gumowego tee (w zestawie są tee o trzech długościach). Symulator można podłączyć do komputerów domowych (PC) poprzez dołączony kabel USB. Obraz z laptopa można przenieść także na tv lub ekran rzutnika. Dzięki zestawowi czujników program umożliwia analizę prędkości główki, geometrii swingu, kąta główki i jej ułożenia przy kontakcie z piłką, kierunku i toru lotu piłki, uzyskanego dystansu, tempa swingu oraz wizualizację każdego uderzenia. W zestawie jest także najnowsza wersja oprogramowania 3DD Golf, jeszcze lepiej odwzorowująca uderzenia i posiadające szereg nowych opcji.


Opti Shot Golf Simulator

Cena: 1 899 zł

www.bogigolf.com.pl