AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Meble Tiger teraz czarne

17.12.2010

Meble Tiger teraz czarne

Meble Tiger teraz czarne


Meble firmy Tiger z kolekcji Ontario i Items otrzymały nowe, czarne wykończenia. Błyszczący lakier sprawia, że prezentują się w nich stylowo i elegancko.


Czerń to od pewnego czasu niezwykle modny kolor łazienkowego wyposażenia. W ofercie firmy Coram Poland w czarnym wykończeniu dostępne są już między innymi akcesoria łazienkowe, baterie, ceramika sanitarna, wanna oraz meble. Ostatnio do wyposażenia w tej barwie dołączyły meble łazienkowe Ontario i Items oraz umywalka Items Next marki Tiger.

Czarny kolor mebli Ontario jest doskonałym uzupełnieniem palety barw już obecnych w serii, a mianowicie bieli i pomarańczu. Wszystkie kolory proponowane są w wersji błyszczącej, co pogłębia barwę lakierowanego MDF i nadaje formie mebla szlachetności. W kolekcji Ontario dostępne są: szafki podumywalkowe 60 i 105 cm, regały pionowe o wysokości 160 cm, szafki nadumywalkowe poziome 140 cm, szafka 70 cm z lustrem, szafka toaletowa 42 cm oraz kosz na bieliznę. Meble w standardzie wyposażone są w systemem cichego domykania. Oprócz mebli w kolekcji Ontario oferowane są również: umywalki, baterie, akcesoria i kabiny prysznicowe. Wszystkie elementy mają jednolitą stylistykę.

Items, podobnie jak Ontario, to kompletna seria wyposażenia łazienki, w której meble są tylko jednym z elementów. W kolekcji oferowane są: szafki podumywalkowe o szerokości 70 oraz 105 cm, słupki wiszące 160 cm oraz szafki nadumywalkowe z drzwiami lustrzanymi o szerokości 70 oraz 105 cm, które mogą być wyposażone w oświetlenie halogenowe. Szuflady mebli w kolekcji Items w standardzie zostały wyposażone w system cichego domykania.

Czarne wykończenie dołączyło do kolorów już obecnych w ofercie: białego (wysoki połysk), jasnego dębu oraz szarego dębu (wykończenia półmatowe).

Kolekcja Items uzupełniona została również o nową, szklaną umywalkę meblową oferowaną w czarnym kolorze. Występuje ona w wersji pojedynczej o szerokości 70 cm i podwójnej o szerokości 105. Czarna umywalka Items Next idealnie pasuje do mebli Items w białym kolorze.


Producent: Tiger

Dystrybutor: Coram

Więcej: www.coram.pl