AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Nowatorskie płyty gazowe

08.03.2012

Nowatorskie płyty gazowe

Nowatorskie płyty gazowe


Nowa generacja płyt gazowych KM 3000 firmy Miele doskonale nadaje się do każdej eleganckiej kuchni.


Najnowsza seria płyt gazowych Miele KM 3000 to modele ze szkła ceramicznego, z klasycznymi mechanicznymi funkcjami lub inteligentną elektroniką. Stalowa ramka dookoła płyty i stalowe pokrętła pasują do zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych kuchni. Lustrzane odbicie rusztów i ich rozmieszczenie umożliwia łatwe przesuwanie naczyń a pokrywająca je specjalna emalia powoduje, że można je myć w zmywarce.

Nowe płyty gazowe Miele to także wygoda użytkowania. Funkcja QuickStart to bardzo wygodna zapalarka zintegrowana z pokrętłem, dzięki której wzniecamy ogień bez konieczności przytrzymywania pokrętła. Kolejnym przydatnym udogodnieniem jest minutnik, który można ustawić dla każdego palnika z osobna. Po osiągnięciu ustawionego czasu wydaje on sygnał dźwiękowy.

Nawet wariant płyty z podstawowym wyposażeniem skutecznie chroni użytkownika przed niekontrolowanym ulatnianiem się gazu. Termoelektryczne zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, czyli funkcja GasStop, uruchamia się automatycznie w momencie zaniku płomienia i dopływ gazu zostaje natychmiast zablokowany

Płyty wyposażone w elektroniczne sterowanie posiadają dodatkowe zabezpieczenia, takie jak GasStop&Restart, która, w momencie kiedy czujnik wykryje zgaśnięcie płomienia, np. pod wpływem przeciągu czy wykipieniu rozpoznaje taką sytuację i automatycznie inicjuje próbę ponownego zapłonu. Jeśli ogień nie zapłonie, dopływ gazu zostaje automatycznie zamknięty. Ciekawym rozwiązaniem jest także możliwość wyłączenia wszystkich palników jednocześnie przy użyciu jednego tylko przycisku

Producent oferuje także szeroki wybór różnych wielkości rusztów. Od bardzo małych, używanych do powolnego gotowania, po największe i najmocniejsze, używane do szybkiego przygotowania większej liczby potraw.


Więcej na stronie www.miele.pl