AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Nowoczesny dom z roletami dzień i noc

24.03.2015

Nowoczesny dom z roletami dzień i noc

Nowoczesny dom z roletami dzień i noc


Twoje mieszkanie to przestrzeń, w której szukasz wytchnienia, ale także inspiracji. Często czujesz, że chcesz coś zmienić, jednak nie do końca masz pewność, jaka metamorfoza będzie odpowiednia. Wybór nowych rolet może być dobrym początkiem.


Zamykasz oczy i marzysz o idealnym mieszkaniu. Co widzisz? Nowoczesne wnętrze, innowacyjne rozwiązania, prostą elegancję i okna – stylowo osłonięte, z dobrze zaprojektowaną przestrzenią wokoło. Znasz te momenty? Przestań skupiać się na fantazjach i zmień marzenia w rzeczywistość.


Dzień i noc – rolety w Twoim stylu

Okazji do metamorfozy mieszkania może być mnóstwo. Twoje urodziny, początek roku, pierwszy dzień wiosny… Masz z czego wybierać. Jeśli i tak planujesz to zrobić – nie ma na co czekać. Okna mogą być doskonałym punktem startowym. Dokładnie rozplanuj przestrzeń wokół nich i zamów odpowiednie rolety. Jeśli Twoim priorytetem jest komfort połączony z estetyką, to zdecyduj się na model dzień i noc. Umożliwia on kontrolowanie promieni słońca wpadających do pomieszczenia, bez konieczności podnoszenia rolety. A co z wizualnym aspektem takiej zmiany? Lotari oferuje szeroką ofertę wzorów i kolorów, które odświeżą Twoje okno. Możesz zdecydować się na stonowany brąz dobrze prezentujący się w poważnej przestrzeni (np. w gabinecie). Zbyt nudno? Dobra alternatywa to soczysty pomarańcz – w takim wnętrzu nigdy nie zabraknie Ci energii. Miłośnicy minimalizmu mogą wybrać też wersję białą lub czarną – przecież wiadomo, że klasyka nigdy nie wychodzi z mody.


Nowoczesność – postaw na mocny akcent

Jeśli lubisz się wyróżniać, to możesz postawić na wyjątkowo modne i oryginalne rolety rzymskie. Kiedy je opuścisz, zastąpią zasłony, a po podniesieniu ułożą się w interesujący sposób. Wybierane są nie tylko ze względu na elegancję, lecz także praktyczność. Można je prać, co przekłada się na praktyczność użytkowania. Inne ciekawe rozwiązanie to rolety plisowane. Polecane głównie dzięki skutecznemu zaciemnianiu okien, kuszą też eleganckim designem.


Znajdź swój wzór

Zastanów się, czy do Twojego nowego wnętrza bardziej pasują rolety gładkie czy raczej wzorzyste. Wielu ludzi bez powodu obawia się sięgania po wzory, więc wybierają bezpieczną opcję. Przemyślane połączenia nadają wnętrzu charakteru i nie muszą być kiczowate. Możesz wybrać wzór kwiatowy lub zdecydować się na nadruk ze zdjęciem. Miasto nocą, natura, a może zimowy pejzaż? To wszystko sprawi, że Twoje okno będzie jedyne w swoim rodzaju, a samo mieszkanie nabierze wyjątkowego klimatu.

Wielbiciele elegancji i natury mogą postawić na dosyć nietypowe, aczkolwiek ciekawe połączenie. Minimalistyczne wnętrze i rolety bambusowe początkowo będą dziwić, jednak taki pomysł powinien nieco ocieplić surowe wnętrze. Jeśli nie lubisz radykalnych rozwiązań – może warto jeszcze raz to przemyśleć? Pamiętaj, że we wszystkich zmianach, także tych aranżacyjnych, chodzi przede wszystkim o Twoje dobre samopoczucie.