AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Pokój kąpielowy w kolekcji Niagara

03.11.2014

Pokój kąpielowy w kolekcji Niagara

Pokój kąpielowy w kolekcji Niagara


Aranżacje nawiązujące do natury to bardzo mocny trend w współczesnej architekturze wnętrz, odpowiedzią na to zapotrzebowanie jest kolekcja Niagara, powstała z inspiracji krajobrazem jednego z największych wodospadów świata.


Kolorystyka kamienia utrzymana jest w konwencji melanżu barw natury, który idealnie komponuje się z wystrojem wnętrz utrzymanym w bieli i wszystkich odcieniach brązu: od jasnego kremu, po najciemniejsze brunatne.

Kamień Niagara tworzą ciepłe tonacje beżu i jasnego brązu przeplatające się z chłodnymi szarymi refleksami. Dzięki temu, okładzina współgra m.in. z mocno przeszklonymi powierzchniami oraz ze wszelkimi eko-materiałami.

Elewacje, ale również i wnętrza obłożone Niagarą idealnie komponują się z bujną roślinnością. Przy jego pomocy zwykłe mury mogą bardzo zyskać na atrakcyjności, zamienić się w mini dzieło sztuki, inspirowane dziełem natury. Śmiało można powiedzieć, że kamień dekoracyjny Niagara, jest wyjątkową kombinacją nowoczesnej stylistyki z naturalną klasyką.

Więcej na www.stonemaster.pl