AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Profesjonalny system oczyszczania wody pitnej

28.10.2017

Profesjonalny system oczyszczania wody pitnej

Profesjonalny system oczyszczania wody pitnej


Dla firmy Aquaphor priorytetem podczas projektowania filtrów każdego rodzaju jest najwyższej jakości czysta woda, wygoda użytkowania oraz ergonomia eksploatacji filtrów. Firma, będąca ekspertem w filtracji, w segmencie kierowanym do użytkowników domowych oferuje dzbanki filtrujące, filtry podzlewozmywakowe, stacje uzdatniania wody dla całego domu oraz filtry wstępne – narurowe. 


Kuchenne podblatowe systemy filtrujące firmy AQUAPHOR są podłączane bezpośrednio do przyłącza zimnej wody wodociągowej i montowane najczęściej w szafce kuchennej pod zlewozmywakiem. Wyposażone są one w oddzielny kran przeznaczony do nalewania świeżo przefiltrowanej wody. Filtry mogą być też podłączone do nowej serii baterii trójdrożnych, które rozwiązują problem montowania dodatkowej wylewki (co wiąże się z wierceniem otworów w blacie lub zlewie). Wydajność na poziomie od 4 000 do 12 000 litrów przefiltrowanej wody i wysoki poziom oczyszczania sprawia, że woda butelkowana przestanie być potrzebna. W ofercie AQUAPHOR dostępne są liczne rodzaje tego typu urządzeń, dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz zróżnicowane cenowo. Stały dostęp do zdrowej wody to w ostatnim czasie bardzo istotna kwestia dla wielu rodzin. Filtr DWM Morion jest profesjonalnym systemem oczyszczania wody pitnej. Dostarcza on krystalicznie czystej wody o najwyższej jakości, dzięki czemu potrawy i napoje zyskują doskonały smak i wygląd. Zastosowanie odwróconej osmozy podczas filtracji pozwala usunąć z wody nie tylko zanieczyszczenia, wirusy i bakterie, ale także ją zmiękczyć.  Dzięki filtracji RO  podczas podgrzewania wody nie wytrąca się w niej osad. Filtry serii DWM Morion opracowane przez firmę AQUAPHOR są przyjazne dla środowiska. Do produkcji tych kompaktowych systemów używane są materiały pozbawione wszelkich szkodliwych substancji. Posiadają one również najniższy na rynku wskaźnik zużycia wody płuczącej membranę, która jest odprowadzana do ścieków. Dzięki systemowi Click wymiana filtrów w zestawach DWM Morion jest szybka i bezpieczna oraz nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Zestaw wkładów wystarczający na 6 miesięcy pozwala przefiltrować ilość wody odpowiadającą 1 200 szt. plastikowych butelek wody. Obecnie Drinking Water Machine Morion jest najnowocześniejszym i najbardziej kompaktowym systemem domowej filtracji RO na świecie.
 
Kompaktowe filtry Trio to gwarancja wysokiej jakości oczyszczonej wody przy niewielkich nakładach finansowych. Ergonomiczna konstrukcja filtra sprawia, że jego użytkowanie jest bardzo proste. Do filtra Trio pasują standardowe, łatwo dostępne wkłady 10-calowe.

Klasyczny filtr podzlewozmywakowy AQUAPHOR Faworyt zapewnia dużą prędkość filtracji oraz najwyższą wydajność. Jest to filtr, który doskonale sprawdza się nie tylko w domu, lecz również w restauracjach, kawiarniach, szpitalach, szkołach i innych miejscach użyteczności publicznej. Estetyczna obudowa ze stali nierdzewnej wytrzymuje ciśnienie do 20 bar. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom, filtr doskonale mieści się w szafce kuchennej.

Nowoczesne filtry serii Kryształ posiadają 1, 3 lub 4 stopnie filtracji.  Doskonale i szybko oczyszczają wodę, a dzięki zastosowanym innowacyjnym technologiom są najwygodniejsze i najprostsze w użyciu spośród innych dostępnych na rynku. Ich obudowa wytrzymuje podwyższone ciśnienie wody. System ten oparty jest na zestawie wkładów umieszczonych w jednorazowych obudowach, co sprawia że wymiana wkładów filtrujących jest łatwa i zajmuje kilka sekund.

Więcej informacji na www.aquaphor.pl