AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Sprawdź nowe projekty w ofercie pracowni projektów Dobre Domy

29.04.2016

Sprawdź nowe projekty w ofercie pracowni projektów Dobre Domy

Sprawdź nowe projekty w ofercie pracowni projektów Dobre Domy


Wiosna to dobry czas na budowę domu. Na sprzyjający klimat wpływa nie tylko słoneczna pogoda, lecz także nowe prawo budowlane, które zastąpiło obowiązek ubiegania się o pozwolenie na budowę na rzecz zgłoszenia z projektem. Dlatego zamiast szukać niebotycznie drogiego mieszkania w mieście taniej i piękniej zbudować własny dom.


Parterowy, z garażem czy bez niego, o różnym kącie nachylenia dachu, piętrowy lub z poddaszem użytkowym – zanim zdecydujesz się na konkretny projekt, poznaj najważniejsze zalety nowych domów i sprawdź, który z nich będzie tym wymarzonym.

Elsa II – parterowa i komfortowa

Jeżeli szukasz wygodnego domu z garażem dwustanowiskowym, projekt Elsa II to propozycja dla Ciebie i Twojej rodziny. Co ma do zaoferowania Elsa II? 139,4 m² powierzchni i nowoczesną bryłę. Dom jest funkcjonalny dzięki wyraźnemu podziałowi na strefę dzienną, zlokalizowaną w lewym skrzydle, oraz strefę nocną.

W części dziennej na uwagę zasługuje przeszklony salon połączony z jadalnią. Otwarte schody to dodatkowy element dekoracyjny domu. Kuchnia jest częściowo oddzielona od reszty pomieszczeń i została wyposażona w spiżarnię, którą docenią domownicy. W prawym skrzydle domu znajduje się garaż i kotłownia. Na poddaszu mieszczą się cztery ustawne sypialnie (w tym jedna z garderobą), pralnia oraz duża łazienka. Szukasz domu z jednym garażem? Wybierz projekt Elsa z garażem jednostanowiskowym.

Prospero – przytulny, choć nieduży

Projekt Prospero to dom idealny dla niewielkiej rodziny, urzekający prostotą. Czterospadowy dach o kącie nachylenia 25° i prosta bryła to niższe koszty zarówno na etapie budowy, jak i późniejszej eksploatacji domu.

Na powierzchni o wielkości 107,7 m2 znajduje się strefa dzienna – składa się na nią salon połączony z jadalnią i kuchnią, obok której mieści się spiżarnia. Niewielka łazienka w holu dopełnia całość. Przy wiatrołapie usytuowano pomieszczenie gospodarcze.

Strefa nocna to trzy sypialnie (w tym dwie z wyjściem na ogród) oraz wspólna łazienka. Prospero mimo niedużej powierzchni może się pochwalić częściowo zadaszonym tarasem, który pozwala na odpoczynek na świeżym powietrzu bez względu na pogodę, a zadaszenie wejścia do budynku chroni przed słońcem oraz deszczem. Prospero jest projektem bez garażu.

 

Ksenia – jedna rodzina i dużo miejsca

Ksenia ma do zaoferowania aż 160,1 m2 wymagającym użytkownikom. Oprócz dużej przestrzeni dom wyróżnia funkcjonalność i estetyka.

Na przestronną strefę dzienną na parterze składa się oddzielna kuchnia, duża jadalnia i przeszklony salon. Przy wejściu mieści się dyskretna łazienka sąsiadująca z gabinetem i spiżarnią, przez którą można przejść do garażu i kotłowni.

Na piętrze znajduje się strefa prywatna domowników, a w niej dwa pokoje (w tym jeden z garderobą), wspólna garderoba z przejściem do łazienki oraz apartament dla gospodarzy z dużą sypialnią z wyjściem na taras, garderobą i łazienką. Ksenia zwraca uwagę dużymi oknami w jadalni i salonie oraz częściowo zadaszonym tarasem. Projekt dostępny jest również w wersji z garażem dwustanowiskowym – Ksenia II.

 

Sprawdź najnowsze projekty domów jednorodzinnych w pracowni architektonicznej Dobre Domy.