AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Wyciąg sufitowy Miele DA 2900

04.09.2012

Wyciąg sufitowy Miele DA 2900

Wyciąg sufitowy Miele DA 2900


Pracuje dyskretnie i niezwykle skutecznie. Trudno wyobrazić sobie bez niego nowoczesną, połączoną z salonem, kuchnię – oto nowy wyciąg sufitowy Miele DA 2900.


Najnowszy wyciąg do montażu w suficie Miele DA 2900 nie ogranicza przestrzeni, a swoim eleganckim wyglądem dopasowuje się do każdego wystroju kuchni. Jego mocne strony to także doskonała funkcjonalność oraz oszczędność energii.

 

Wyposażony został w nowoczesne panele dekoracyjne, które dają mu elegancki, purystyczny wygląd. Zastosowanie 4 paneli zamiast popularnej formy w postaci jednego panelu sprawia, że na powierzchni, za sprawą równomiernie zasysanego strumienia, odkłada się znacznie mniej tłustych osadów. Zarówno dekoracyjne panele ze szkła lub stali, jak i filtry tłuszczowe można w łatwy sposób wyjąć i bez obaw umyć w zmywarce.

 

System komunikacji pomiędzy wyciągiem a płytą grzewczą Con@ctivity umożliwia łatwy wybór odpowiedniego poziomu mocy. Informacje pochodzące z płyty grzewczej przekazywane są do elektronicznego odbiornika w wyciągu, który również automatycznie go uruchamia i ustawia oświetlenie. Con@ctivity czuwa także nad pracą wyciągu po wyłączeniu płyty grzewczej, dzięki czemu usuwa resztki oparów po zakończonym właśnie gotowaniu. System zapewnia automatyczną komunikację pomiędzy wyciągiem i płytą. W każdym momencie jednak możemy manualnie zmienić ustawienia wyciągu przy pomocy wygodnego sterowania radiowego.

Wyciąg DA 2900 zużywa aż do 70 % mniej energii od standardowych wyciągów. Zastosowany został w nim silnik zasilany prądem stałym, który zapewnia mniejsze jego zużycie w porównaniu ze standardowym silnikiem. Dodatkową zaletą jest niezwykle cicha praca wyciągu przy zachowaniu wysokiej wydajności.

 

Więcej na stronie producenta: www.miele.pl