AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Warto kupić  /  Zamrażanie bez lodu

13.01.2011

Zamrażanie bez lodu

Zamrażanie bez lodu


Zamrażarka szufladowa Liebherr GNP 3666 została zwycięzcą testu przeprowadzanego we wrześniu 2010 r. przez niemiecką Fundację Warentest.


Zwycięska zamrażarka GNP 3666, posiada technologię NoFrost dzięki której raz na zawsze można zapomnieć o ręcznym odmrażaniu. Produkty zamrażane są schładzanym powietrzem obiegowym, a wilgoć odprowadzana jest na zewnątrz. Dzięki temu w zamrażarce nigdy nie ma zbędnego lodu a produktów nie pokrywa szron. Jest to nie tylko wygodne, ale także pomaga zaoszczędzić cenną energię. Elegancki i precyzyjny MagicEye, z intuicyjnym panelem dotykowym pozwala na dokładne ustawienie temperatury wewnątrz zamrażarki. Optyczny i dźwiękowy alarm informuje o każdym niepożądanym wzroście temperatury. Delikatnym dotykiem palca, można z łatwością ustawić wszystkie funkcje. Ekstra wysokie szuflady, o szerokości 70cm, zamknięte ze wszystkich stron, wysuwają się płynnie na teleskopowych szynach i zapewniają dużo miejsca na przechowywanie produktów. Zintegrowana, automatyczna funkcja SuperFrost, w krótkim czasie obniża temperaturę nawet do -32°C, umożliwiając w ten sposób szybkie zamrażanie nowo włożonych produktów spożywczych zachowując ich wartości odżywcze i witaminy. Po zakończeniu zamrażania urządzenie automatycznie wraca do normalnego trybu pracy.

Kryteriami oceny zamrażarek były: wykonanie, mrożenie, magazynowanie produktów, zużycie energii, wyświetlacz oraz łatwość obsługi.


Producent: Liebherr, www.aged.com.pl

Cena: około 4.300 zł