MODNE ROZWIĄZANIA

STRONA GŁÓWNA  /  WNĘTRZA  /  MODNE ROZWIĄZANIA

Kuchenne przeboje - co trzeba mieć?

Moda kuchenna jest wyjątkowo przychylna indywidualistom. W cenie są szlachetne materiały, najwyższa jakość i dopracowane detale. Jak od jubilera! 


Trendy w aranżacji ścian

Od drewnianych boazerii pamiętających czasy PRL‑u, ściany w naszych salonach przeszły prawdziwą metamorfozę. W XXI wieku zdobią je zjawiskowe fototapety, trójwymiarowe, podświetlane panele, chropowate płyty z betonu architektonicznego lub tablice magnetyczne, na których można pisać, planować dzień lub wyświetlać filmy.  


Modne AGD – wiodące trendy

Marka, komfort i coś, czego jeszcze nie mają inni. Urządzenia AGD w klasie premium są stworzone  dla koneserów. Zachwycają urodą, pracowitością oraz inteligencją. 


Wyspa kuchenna i półwysep - moda a wygoda

Półwysep oraz wyspa sprawdzą się najlepiej w kuchni otwartej na salon lub jadalnię, ale można je także mieć w pomieszczeniach osobnych. Oba rozwiązania są bardzo modne. Co zrobić, aby były także wygodne? 


Najpiękniejsze lampy do salonu

Współczesne lampy za nic nie chcą przyznać się do swojej tożsamości. Udają kapelusze, sukienki, siatki, falbanki lub drogocenną biżuterię. Jak aktorki pierwszego planu, uwielbiają wzbudzać emocje wśród szerokiej publiczności.