OPINIE

STRONA GŁÓWNA  /  WNĘTRZA  /  OPINIE

Jak zaprojektować aneks kuchenny

Aneks kuchenny to rozwiązanie modne i praktyczne. Nie obędzie się bez dobrego oświetlenia, wydajnej wentylacji i mebli pasujących do reszty wnętrz. Jak go funkcjonalnie urządzić? – architekta Jonatana Kilczewskiego zapytała Julia Borowska. 


Odmienne funkcje przedmiotów podobnych

W zależności od szerokości geograficznej czy kręgu kulturowego, przedmioty o podobnej formie pełnią odmienne role. Czasem, służąc tej samej funkcji użytkowej, przybierają odmienne kształty i nazwy.


Wnętrze z klimatem

Pamiętajmy, że architektura to nie tylko kształtująca przestrzeń materialność. To również pustka formy i wibracje, jakie daje wnętrze.


Kobiece wnętrza dla mężczyzny

„Męski punkt widzenia” w dziedzinie projektowania wnętrz jest trudny do rozpatrywania, ponieważ działania na tym obszarze stały się domeną kobiet.


Domy przyszłości

Jak będą wyglądały budynki za 20 lub 50 lat? Czy dzisiejsze eksperymenty prowadzone przez Asymptote, NOX, Kasa Oosterhuisa pozostaną dla następnych pokoleń nikłym wspomnieniem futurologii przodków, czy rozwiną się w wyrazisty nurt?


DOBRA MARKA

Detal ma znaczenie

Kontakt-Simon S.A. jest wiodącym w Polsce producentem osprzętu elektroinstalacyjnego, którego historia sięga roku 1921. Oferta firmy obejmuje głównie gniazda i łączniki, praktyczne elementy elektroniczne, a także systemy rozprowadzania energii. Łączą one