AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Wydarzenia  /  Design na Targach w Szczecinie

22.08.2012

Design na Targach w Szczecinie

Strefa Designera na Targach w Szczecinie


21. Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz „Wszystko dla domu + wnętrza komercyjne” ze Strefą Designera od 5 do 7 października.


Podczas tegorocznych Targów Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz „Wszystko dla domu + wnętrza komercyjne”, zgodnie z zeszłorocznymi zapowiedziami, w specjalnie wydzielonej Strefie Designera 2012 młodzi projektanci odpowiedzą na pytania dotyczące najnowszych trendów w aranżacji wnętrz, przedstawią autorskie projekty i podzielą się profesjonalną wiedzą.
 

W tym roku organizator – Międzynarodowe Targi Szczecińskie postanowił stworzyć Strefę Designera zdecydowanie większą, o ciekawszej formule, w której każdy znajdzie coś dla siebie. W efekcie współpracy z zespołem profesjonalistów, architektem krajobrazu i projektantem wnętrz Bartoszem Wolskim (zeszłorocznym debiutantem targowym), a także znanym lokalnym studiem wnętrzarskim RASTE powstała nowa koncepcja, z której szczegółami będzie można zapoznać się już niebawem.
 

Swoją obecność podczas Targów zapowiedziały najbardziej znane polskie marki. Dizajn, jaki będzie można zobaczyć, od dłuższego czasu gości nie tylko na targach i salonach Europy, ale także we wnętrzach typowo komercyjnych, stanowiących w tym roku jeden z motywów przewodnich imprezy.

Wśród partnerów Strefy Designera nie zabraknie poznańskiej Balmy, producenta mebli tapicerowanych – NOTI czy profesjonalnych form siedzenia – ProfiM.

Dzięki wieloletniej współpracy projektantów z producentami, ich dużemu doświadczeniu w realizacji kolejnych tematów projektowych, odwiedzający targi będą mieli okazję obejrzeć i przetestować(!) inspirujące aranżacje, takie jak np. nowoczesne biuro, salon wypoczynkowy, czy minimalistyczną sypialnię. Jak zapowiadają organizatorzy, będą to wnętrza zgodne z najnowszymi trendami, wyposażone w meble najlepszych projektantów, wśrod ktorych zobaczymy prace m.in. Piotra Kuchcińskiego, Tomasza Augustyniaka, Tomka Rygalika, Renaty Kalarus.
 

Specjalną niespodzianką Strefy Designera będzie ponadto na przykład oko puszczone przez rysownika-satyryka Henryka Sawkę czy wzrok obiektywu Radka Kurzaja.
 

Organizatorzy zapraszają do udziału w Targach i towarzyszących im szkoleniach wszystkich projektantów i architektów. Wszyscy, którzy działają na rynku nie dłużej niż trzy lata mogą wykupić stoiska w preferencyjnych cenach. Termin zgłoszeń dla wystawców upływa 17 września.

21. Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz „Wszystko dla domu + wnętrza komercyjne” 
Szczecin, 5 do 7 października 2012 r.

Więcej informacji na stronie organizatora: www.mts.pl.