AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Wydarzenia  /  Gala Wykonawców Flügger

31.03.2016

Gala Wykonawców Flügger

Gala Wykonawców Flügger


Konkursy prowadzone przez Damiana Urbańczyka, koncert zespołu Steffano Terazzino, a na koniec szampańska zabawa do rana – takie atrakcje czekały blisko 300 gości z branży wykończeniowo-budowlanej, którzy wzięli udział w uroczystym bankiecie zorganizowanym przez firmę Flügger w podwarszawskim Serocku.


Gala Rekomendowanych Wykonawców Flügger, to coroczne wydarzenie organizowane w celu wyróżnienia najlepszych firm z branży remontowo-budowlanych, które korzystają z produktów marki.

- Jest mi niezmiernie miło wręczyć wam certyfikat Rekomendowanego Wykonawcy Flügger. Razem tworzycie szeroką społeczność, która cechuję się najwyższy standard wykonywanych prac oraz uznaniem wśród inwestorów. Cieszę się, że dzisiaj kolejnych 61 firm dołącza do tego prestiżowego grona – mówi Małgorzata Undziłło, Country Sales Manager, Flügger farby.

Po oficjalnej części imprezy, nadszedł czas na atrakcje. Konkurs wizytówkowy oraz gra w Bingo przeprowadzone przez prowadzącego galę Damiana Urbańczyka, wprowadziły gości w doskonały humor. Prawdziwym hitem wieczoru okazał się jednak taneczno-muzyczny występ zespołu Steffano Terazzino.

- Włoska muzyka, taniec i śpiew, to przepis na świetną zabawę. Wszyscy goście ruszyli na parkiet, a prawie każda Pani chciała zrobić sobie zdjęcie ze Steffano – przekonuję Dariusz Wałdoch, Sales Manager, Professional Segment, Flügger farby.

Prawie wszyscy z blisko 300 zaproszonych przez Flügger gości bawiło się na parkiecie do białego rana. Impreza zakończyła się wielkim sukcesem, czego potwierdzeniem były opinie wykonawców.

- Brałem już udział w kilku imprezach zorganizowanych dla wykonawców przez różne marki. Flügger ustanowił nowy, wysoki standard. Począwszy od wyboru lokalizacji, poprzez samą galę, na quizach i zabawach skończywszy. Wszystko to pięknie zagrało i pozostawiło w mojej pamięci wspaniałe wspomnienia – twierdzi Zygmunt Rolicz, Firma remontowo-wykończeniowa Zygmunt Rolicz.