AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Wydarzenia  /  I Warsztaty Home Design

21.12.2011

I Warsztaty Home Design

I Warsztaty Home Design z Robertem Majkutem


Od 25 do 27 listopada 2011 r. odbyły się Warsztaty Projektowania Wnętrz Home Design w warszawskim 3F Studio.


Warsztaty przyciągnęły nie tylko przyszłych projektantów, ale i tych którzy chcieli zapoznać się z historią rozwoju stylów oraz najnowszymi trendami w projektowaniu. Podczas wykładów i ćwiczeń praktycznych uczestnicy mieli okazję poznać reguły projektowania wnętrz i materiały, dzięki którym uzyskuje się upragnione efekty. Zajęcia poprowadzili praktykujący architekci i cenieni polscy designerzy – Robert Majkut, Iwona Szczepaniak, Alicja Stefańska i Anna Bator.


Program wykładów i ćwiczeń obejmował między innymi zasady struktury tła i kolorystyki w aranżowaniu wnętrza, pojęcie przestrzeni światła, współczesne trendy we wzornictwie i tworzenie własnego projektu. Podczas trzydniowych warsztatów, szczegółowe prezentacje multimedialne i wykłady dotyczące ewolucji trendów, pozwoliły kursantom nie tylko na rozwinięcie praktycznych umiejętności, ale przedstawiły im sposób myślenia profesjonalistów o dizajnie.


Po warsztatach nadszedł czas na uroczysty finał. Dyplomy uczestnikom wręczyły organizatorki warsztatów Home Design – Ewa Krajewska i Kinga Miller. Warsztaty zorganizowali twórcy Fashion Project i Międzynarodowego Instytutu Mody & Designu.


Świat Rezydencji Wnętrz Ogrodów był patronem medialnym wydarzenia.