AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Wydarzenia  /  Interiors&Design Warsaw 2013

08.05.2013

Interiors&Design Warsaw 2013

Interiors&Design Warsaw 2013


Największy rynek nieruchomości, zamożność, dynamika, prestiż – dla targów Interiors&Design nie ma lepszego miejsca niż stolica Polski.


Interiors&Design Warsaw 2013, które odbędą się w dniach 10-12 września, są dla branży prawdziwym świętem.
- Choć będzie to ich pierwsza edycja, już teraz cieszą się dużym zainteresowaniem w Rosji i Turcji – mówi Agnieszka Szpaderska, project manager targów. - To wszystko, dzięki temu, iż jesteśmy organizatorem, który działa globalnie.
Inieriors&Design organizuje firma Lentewenc, która jest polską spółką-córką ITE Group, targowego giganta, który posiada przedstawicielstwa w 15 państwach. - Dzięki naszej współpracy z pozostałymi biurami i wykorzystaniu bazy klientów, targi Interiors&Design Warsaw 2013 będą miały charakter międzynarodowy w rzeczywistości, a nie tylko z nazwy - dodaje Agnieszka Szpaderska. - Z zagranicy przyciągamy nie tylko wystawców, ale również potencjalnych kontrahentów.


Zdaniem Agnieszki Szpaderskiej, organizacja imprezy w warszawskim centrum EXPO XXI sprawi, że zagraniczni klienci, odwiedzający targi, nie będą narażeni na kłopoty logistyczne – 15 minut od lotniska Chopina, 10 minut od ścisłego centrum stolicy. Przedsiębiorców z Polski również nie zabraknie. Organizatorzy zapraszają tych wszystkich, którzy chcieliby wejść na stołeczny rynek, ale również tych, którzy już są na nim obecni. Targi będą doskonałą okazją, by poszerzyć swoje kontakty w branży. Fakt, że Warszawa jest obecnie w Europie jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc dla inwestycji komercyjnych, przesądził o tym, że program trzeciego dnia Interiors&Design będzie podporządkowany właśnie inwestycjom z tego segmentu.
Firmy, które będą obecne na targach Interiors&Design, zaprezentują produkty w następujących kategoriach: wnętrza i wzornictwo, tekstylia dekoracyjne, podłogi, schody i poręcze, wykończenie wnętrz.