AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Wydarzenia  /  Listopadowe Nowoczesne trendy w architekturze wnętrz

08.11.2012

Listopadowe Nowoczesne trendy w architekturze wnętrz

Listopadowe Nowoczesne trendy w architekturze wnętrz


Gorąco zapraszamy na listopadowe konferencje DESIGN poświęcone Nowoczesnym trendom w architekturze wnętrz.


Temat, który polecamy szczególnie serdecznie będzie dotyczył tworzenia niepowtarzalnych projektów. W Warszawie Michał Zakrocki z TWÓRCZYWO.pl, podczas wykładu „Więcej 'ja' w moim mieszkaniu”, zaproponuje zmianę sposobu myślenia o wnętrzach. Przedstawi, jak za pomocą rzeczy unikatowych – autorskich dekoracji, napisów 3D, liter, abażurów, oklein, naklejek, plakatów, tapet itp. – nadać wnętrzom indywidualny charakter.

Zuza Dominów, project manager portalu foorni.pl – partnera merytorycznego konferencji, na przykładzie inspirujących polskich i zagranicznych realizacji opowie o rodzącej się modzie na niepowtarzalność. Na wykład zapraszamy do Hotelu Monopol w Katowicach.


Krakowskim architektom, którzy w tym roku nie dotarli na Łódź Design Festival, polecamy fotorelację z wystaw i prelekcji prezentujących najnowsze trendy w designie. Wrażeniami z największego w Polsce wydarzenia poświęconego tematyce wzornictwa i projektowania podzieli się arch. Piotr Celewicz.

Nie zabraknie ciekawych polskich firm, jak MIUKI – twórcy oryginalnych, niewiarygodnie lekkich i wygodnych poduch w przeróżnych wzorach i kolorystyce. Na Miukach wypoczniemy w Katowicach i Krakowie.


Organizatorzy konferencji – VIRTUS oraz Partnerzy jak zawsze zapewniają doskonale zorganizowany czas, ciekawe miejsca spotkań oraz wysoki poziom merytoryczny konferencji.


Najbliższe terminy:

13.11, 14.11 Warszawa

14.11. Sopot

15.11 Kraków

20.11 Katowice

22.11 Białystok

28.11 Szczecin


Więcej szczegółów na www.virtus.com.pl

ŚwiatRezydencji.pl jest patronem medialnym wydarzenia.