AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Wydarzenia  /  Loft, Nature i Black&White

22.07.2015

Loft, Nature i Black&White

Loft, Nature i Black&White


Organizowany przez salon Max-Fliz w Krakowie konkurs na zaprojektowanie ekspozycji łazienki został rozstrzygnięty!


Wygrały 4 prace w 4 stylach: Black&White, Geometry, Loft oraz Nature. Poniżej prezentujemy koncepcje, które zyskały najwięcej punktów Jury oraz w głosowaniu on-line na Facebooku. Poniżej prezentujemy 4 nagrodzone prace :)

- Kategoria Black&White: wygrana (bezapelacyjna, bo 30 punktów na 30 możliwych) wędruje do Marty Policht-Bartosik. Dyszka od Facebooka i po dyszce od każdego Jurora. Brawo!

- Kategoria Geometry: wygrana po zażartym boju wędruje do Anny Popławskiej-Szilder (15 punktów - dycha od Facebooka i 5 od członka Jury). II miejsce dla Agnieszki Bednarczyk-Mleczko (10 punktów od członka Jury). III miejsce dla Karoliny Perih-Kameckiej (5 punktów od członka Jury)

- Kategoria Loft: wygrana dla Agnieszki Bednarczyk-Mleczko (16 punktów od 2 członków Jury), II miejsce dla Marty Poli cht-Bartosik (14 punktów - dyszka od Facebooka i 4 od członka Jury)

- Kategoria Nature: wygrana dla Eweliny Nowakowskiej-Matogi (25 punktów - dycha od Facebooka i 15 od 2 członków jury), miejsce II dla Marty Kempny (5 punktów od członka Jury).