AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Wydarzenia  /  Luksusowe inwestycje

27.10.2010

Luksusowe inwestycje

Luksusowe inwestycje


Infrastruktura i design luksusowych inwestycji zachwyciły uczestników II Salonu Nieruchomości Ekskluzywnych Apartamenty i Rezydencje.


23 i 24 października 2010 r. w Pałacu Prymasowskim, w Warszawie odbył się II Salon Nieruchomości Ekskluzywnych, APARTAMENTY I REZYDENCJE, którego organizatorem był Murator Expo. W imprezie wzięło udział wielu wystawców z całej Polski. W przyjaznej atmosferze, przy miłych dźwiękach muzyki rozmawiano, a także omawiano sprawy biznesowe. Towarzyszyły temu degustacje doskonałych win z Gruzji oraz aromatycznej kawy.
Przedstawiciele poszczególnych firm, pochodzący z wielu części Polski, od Zakopanego po Kołobrzeg, reprezentowali polski rynek luksusowych nieruchomości. Wśród wielu propozycji znalazły się m.in. ekskluzywne rezydencje w Jabłonnie, kompleks apartamentów dla wybrednych w Międzyzdrojach oraz góralska willa w Kościelisku, która zbudowana i zaprojektowana została w stylu podhalańskim. Oprócz elitarnych apartamentowców i pięknych zabytkowych kamienic, zwiedzający mieli okazję zapoznać się także z luksusowymi inwestycjami w nowoczesnej konwencji, w których infrastruktura i design przechodziły najśmielsze oczekiwania zainteresowanych.
Na targach swą obecność zaznaczyli również młodzi projektanci. Na niewielkim obszarze przedstawili kolekcje swoich projektów - od sukni ze szmat używanych do wypychania mebli poprzez zrobione ze starych podkoszulków kolorowe dywaniki do lamp o industrialnych formach. Wydarzenie uświetniła wystawa Edwarda Dwurnika, jednego z najznamienitszych, polskich malarzy współczesnych, reprezentowana przez galerię sztuki Katarzyny Napiórkowskiej. Pałac Prymasowski gościł także nasz magazyn Świat Rezydencji Wnętrz Ogrodów, który sprawował nad imprezą patronat medialny.