AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Wydarzenia  /  Międzynarodowe Targi Produktów Outdoorowych - SUN 2013

22.08.2013

Międzynarodowe Targi Produktów Outdoorowych - SUN 2013

Międzynarodowe Targi  Produktów Outdoorowych - SUN 2013


W dniach od 6 do 8 października 2013 w Rimini we Włoszech odbędą się Międzynarodowe Targi  Produktów Outdoorowych - SUN 2013.


Organizatorem imprezy jest Rimini Fiera. Jak co roku do udziału w imprezie zapraszane są polskie firmy. Niektórym z nich oferowany jest nawet bezpłatny nocleg i transport na miejsce targów. Targi SUN 2013 to największe europejskie wydarzenie B2B dla profesjonalistów w zakresie  projektowania, aranżacji i wzornictwa outdoorowego ( meble, akcesoria, wyposażenie). W trakcie ich trwania odbywają się również imprezy towarzyszące takie jak: GIOSUN związane z tematyką aranżacji placów zabaw, zabawek i gier plenerowych oraz CAMPING & VILLAGE SHOW przedstawiający nowe rozwiązania w obszarze wyposażenia, aranżacji kempingów i wiosek turystycznych en.sungiosun.it.


Podczas imprezy zaprezentowana będzie bogata paleta różnorodnych produktów do użytku prywatnego, dla obiektów użyteczności publicznej oraz zamówień kontraktowych.
Targi Sun 2013 to targi eventowe, na których najważniejsze firmy, działające w branży outdoorowej, proponują unikatowe aranżacje oraz przedpremierowe kolekcje mebli i materiałów. Są one także wyrafinowaną międzynarodową wystawą wszelkiego typu produktów i projektów z zakresu outdooru oraz galerią trendów wyznaczających przyszłość naszego życia na otwartej przestrzeni. 


Podczas wystawy są organizowane międzynarodowe spotkania wystawców z uczestnikami, które stanowią doskonałą okazję do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i współpracy  handlowej. 


Organizator targów Rimini Fiera, www.riminifiera.it, szczególnie serdecznie zaprasza do udziału w imprezie polskie firmy, zainteresowane nowymi rozwiązaniami projektowymi i produktowymi w zakresie aranżacji przestrzeni zewnętrznej. Aby dodatkowo zachęcić je do wzięcia udziału w imprezie organizator pokrywa koszty noclegu ( 3 noce ) w 4 - gwiazdkowym hotelu dla jednego  reprezentanta firmy, który będzie uczestniczył w jednodniowym programie spotkań biznesowych. Ponadto organizator zapewni tej osobie bezpłatny transport z / na lotnisko ( Rimini, Bolonia, Ancona lub Forli), transport pomiędzy hotelem i miejscem wystawy, tłumacza (jeśli jest to konieczne), wejściówki na 3 dni targów, katalog targowy, jak również pojawienie się na platformie internetowej w dniach 23 września-3 października 2013.Warunkiem skorzystania z ww. pakietu jest udział przedstawicieli firm z Polski w zorganizowanych spotkaniach z firmami włoskimi. Spotkania te zaplanowane są na jeden dzień.


Jeśli chcieliby Państwo zapoznać się ze szczegółową procedurą skorzystania z tej oferty, zapraszamy do kontaktu z polskim przedstawicielem organizatora targów – Panem Alessandro Bruzzone nr tel.+48 608 063 119, e-mail alessandro.bruzzone@ibspolonia.pl