AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Wydarzenia  /  Październikowe Nowoczesne trendy w architekturze wnętrz

28.09.2012

Październikowe Nowoczesne trendy w architekturze wnętrz

Październikowe Nowoczesne trendy w architekturze wnętrz


Październik zapowiada mnóstwo atrakcji podczas konferencji Design – Nowoczesne trendy w architekturze wnętrz.


Wrześniowe konferencje Design – Nowoczesne trendy w architekturze wnętrz zorganizowane w Warszawie, Krakowie i Gdańsku przyciągnęły blisko czterystu architektów. Nie zabrakło nowości wprowadzanych na polski rynek oraz szerokiej gamy produktów i usług dla profesjonalistów.

Z dużym zainteresowaniem spotkała się między innymi firma Tech Evolution prezentująca w Krakowie system głośników, które wypełniają pomieszczenie wysokiej jakości dźwiękiem, pozostając kompletnie niewidzialne.

Pracownia mebli autorskich DIVADLO - Teatr Oryginalnych Mebli podzieliła się z zebranymi pasją tworzenia unikatowych produktów łączących rzemiosło z nowoczesnością, człowieka z jego własnym otoczeniem. W Gdańsku Adam Stadnik, projektant DIVADLO opowiadał o możliwości wykorzystania drewna i swobodzie w łączeniu go z innymi materiałami.

Dodatkowo na uczestników konferencji czekały pisma takie, jak Świat Rezydencji Wnętrz Ogrodów, Świat Architektury, Weranda, Biznes Meble, Builder, Świat Kominków) oraz atrakcyjne nagrody: między innymi designerski odkurzacz SEBO Polska, lampy duńskiej marki MUUTO, budziki Kare Design, kupony rabatowe, książki i albumy.

 

Równie ciekawe wykłady i niespodzianki czekają na architektów w październiku: 2 października w Łodzi, w Hotelu Andels architekci z pracowni Marciniak & Witasiak opowiedzą o rewitalizacji obiektów poprzemysłowych na przykładzie zespołu apartamentowego U Schejblera.

We Wrocławiu Zuza Dominów, project manager portalu foorni.pl przedstawi nietypowe rozwiązania aranżacyjne w polskich i zagranicznych obiektach.

Warto także zajrzeć do Warszawy na konferencję Architektura bez barier, gdzie gościem specjalnym będzie prof.dr hab.arch. Ewa Kuryłowicz, której wykład poświęcony będzie uniwersalnemu projektowaniu uwzględniającemu potrzeby osób niepełnosprawnych.

 

Rozpoczynamy również jesienny cykl konferencji Esculap - Nowoczesne rozwiązania technologiczne w obiektach służby zdrowia, których tematem przewodnim jest dostosowanie placówek medycznych do standardów unijnych.

 

Najbliższe terminy:

Konferencje DESIGN

2.10 Łódź

9.10 Rzeszów

10.10 Wrocław

16.10 Bydgoszcz

17.10 Bielsko-Biała

Aktualne informacje oraz terminy pozostałych konferencji na www.virtus.com.pl

ŚwiatRezydencji.pl jest patronem medialnym wydarzenia.