AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Wydarzenia  /  Polska premiera narzędzi Cellfast

07.03.2016

Polska premiera narzędzi Cellfast

Polska premiera narzędzi Cellfast


Międzynarodowe Targi Gardenia w Poznaniu były miejscem polskiej premiery nowych narzędzi ogrodniczych marki Cellfast, wyróżniających się wyjątkową ergonomią, najwyższą jakością wykonania i unikatowym designem.


Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia, które odbyły się w Poznaniu w dniach 25-27 lutego, są miejscem prezentacji najważniejszych nowości produktowych. Co roku odwiedza je 26 tys. zwiedzających z Polski i zagranicy, w tym 11 tys. profesjonalistów.


Na Gardenii swoją ofertę zaprezentowało ponad pół tysiąca przedsiębiorstw, a jednym z najważniejszych wystawców była firma Cellfast, która od wielu lat uczestnicy w najważniejszych branżowych targach na świecie.

Jednym z najważniejszych wydarzeń na Gardenii była polska premiera nowych narzędzi ogrodniczych ERGO firmy Cellfast. –To efekt wielomiesięcznej pracy studia Kabo&Pydo i Cellfast Design Group. Wspólnie stworzyliśmy linię produktów wyróżniających się designem i doskonałą jakością, którą już w tym sezonie będą mogli wypróbować konsumenci – mówi Rafał Słabik, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w firmie Cellfast.


W skład szerokiej gamy nowych narzędzi ogrodniczych ERGO wchodzą m.in. kompletna linia siekier, małe narzędzia do pielęgnacji roślin, linia narzędzi do kopania zawierająca szpadle i widły, a także narzędzia przeznaczone do prac porządkowych w ogrodach. – Naszym celem jest dotarcie do wymagającego klienta, poszukującego ergonomicznych narzędzi najwyższej jakości. Chcemy, aby nowe produkty marki Cellfast stworzyły nowoczesną linię, dzięki której polska marka na rynku narzędzi stanie się rozpoznawalna na całym świecie – dodaje Rafał Słabik.  


Polska premiera narzędzi ogrodniczych ERGO to kolejny krok w strategii rozwoju firmy. Międzynarodowa premiera tych produktów miała miejsce na targach SPOGA+GAFA w Kolonii. Nowy asortyment to kontynuacja najnowszej linii systemu wodnego ERGO, nagrodzonej prestiżową nagrodą Red Dot 2015. Pod względem kolorystyki, designu i ergonomii nowe narzędzia ogrodnicze ERGO nawiązują do linii produktów systemu wodnego pod tą samą nazwa.


Złoto dla linii ERGO


Sąd Konkursowy Złotego Medalu MTP na targach Gardenia – obradujący pod przewodnictwem prof. dr hab. Grzegorza Skrzypczaka, rektora Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu – wyróżnił Złotymi Medalami MTP 23 produkty, w tym linię systemu wodnego ERGO firmy Cellfast.


Organizatorzy Gardenii, największych ogrodniczych targów w Polsce – przyznają Złote Medale już od ponad 30 lat. To jeden z najbardziej cenionych konkursów na polskim rynku.


W kategorii ogród w każdej edycji konkursu kilkaset produktów poddawanych jest krytycznej ocenie jury. Pod uwagę brane się m.in. innowacyjność, ergonomia i estetyka wykonania.


– Każde kolejne wyróżnienie dla linii ERGO jest potwierdzeniem wysokiej jakości produktów firmy Cellfast. Złoty Medal MTP to także doskonała rekomendacja dla konsumentów odwiedzających targi Gardenia – mówi Rafał Słabik, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w firmie Cellfast.


Złoci Medaliści prezentowani byli na targach w „Strefach Mistrzów”. Wszyscy odwiedzający to wydarzenie mogli oddać głos na wybranego laureata. Natomiast jeszcze przez miesiąc po zakończeniu targów głosowanie trwać będzie na stronie internetowej www.zlotymedal.mtp.pl. Produkt, który otrzyma największą liczbę głosów, zdobędzie prestiżowy tytuł „Złoty Medal MTP – Wybór Konsumentów”.


Nagroda dla linii ERGO to nie pierwszy Złoty Medal MTP w dorobku firmy Cellfast. W 2013 r. wśród laureatów tego konkursu znalazł się wózek na wąż DISCOVER, którzy docenili później także konsumenci przyznając temu produktowi wyróżnienie „Złoty Medal – Wybór Konsumenta”.

www.cellfast.com.pl