AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Wydarzenia  /  Pozytywne Wibracje po raz 3.

28.06.2012

Pozytywne Wibracje po raz 3.

Pozytywne Wibracje po raz 3.


Pozytywne Wibracje Festival 2012 na dziedzińcu Pałacu Branickich w Białymstoku już 20 i 21 lipca.


Gwiazdą tegorocznego festiwalu będzie Angie Stone, wielka diva soul i r&b, autorka wielkich hitów Life Story, Wish I Didn't Miss You czy Brotha, jedna z najważniejszych artystek gatunku neo-soul. Zagrają także Ben L’Oncle Soul i Omar, którzy wystąpią w Polsce po raz pierwszy. Pojawi się również światowej sławy didżej i producent muzyczny Dimitri From Paris, który rozgrzeje widownię do czerwoności najlepszymi setami z klubów Paryża. Organizatorzy zapowiadają, że podczas dwóch dni festiwalowych wystąpią największe gwiazdy muzyki soul, r&b, funk, jazz i hip hop.
 

Tegoroczna impreza odbędzie się ponownie na dziedzińcu barokowego Pałacu Branickich w Białymstoku, gdzie co roku zbierają się tłumy fanów muzyki spod znaku ‘pozytywnych wibracji’ zamieniając Białystok w soul’ową stolicę Polski.

W ramach tegorocznych Pozytywnych Wibracji w Białymstoku odbędzie się również uroczysty koncert jubileuszowy Ewy Bem „Moje Serce To Jest Muzyk” z okazji 40-lecia pracy twórczej Pierwszej Damy Polskiego Jazzu. Zagrają także śpiewająca big-bit Ania Rusowicz oraz Eskaubei & Funky Flow, grający instrumentalny hip-hop z elementami funky i fusion.
 

Więcej na stronie organizatora: www.bialystokpozytywnewibracje.pl