AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Wydarzenia  /  RE:produkcje

15.12.2010

RE:produkcje

RE:produkcje


Trzecia edycja targów rękodzieła - biżuterii, ubrań i wyrobów codziennego użytku RE:produkcje potrwa tym razem aż dwa dni.


Zapowiada się więc gorący grudzień dla wszystkich wielbicieli hand made’u. KAŻDY znajdzie tam coś dla siebie, jak i niebanalne prezenty gwiazdkowe dla swoich najbliższych. Do wyboru, do koloru: dodatki, biżuteria, ubrania i ceramika. A wszystko to z pomysłem, polotem, świetnie wykonane i zupełnie unikatowe. W sumie w imprezie udział weźmie ponad 180 artystów z Warszawy i całej Polski i, co ważne, każdego dnia zaprezentują się inni twórcy. Będzie to zatem bez wątpienia największa tego typu impreza w kraju. Na poprzednich edycjach gościli: Green Establishment, Viola Lee Design, Motiv Art, Licoreese, Karina Królak, Bugenwill, Alelale, Patka Smirnow, iw design, Twins i wielu, wielu innych.

I tym razem organizatorzy nie zapomną o potrzebujących. Po raz kolejny organizowana będzie akcja ekologiczno-charytatywna pod hasłem: „Wkręć się w Rękodzieło”, w ramach której będą zbierane plastikowe nakrętki, które zostaną wymienione na wózki inwalidzkie i protezy. Na osobę, która przyniesie najwięcej nakrętek czekać będą fantastyczne nagrody, wykonane przez RE:produkcyjnych artystów! Impreza odbędzie się w kultowym Centralnym Basenie Artystycznym. Autorką plakatu na tę edycję targów jest Natalia Jaroszewicz.

RE:produkcje

18-19 grudnia 2010 r.

Centralny Basen Artystyczny

Warszawa, ul. Konopnickiej 6

Wstęp płatny: 5 zł

więcej: www.basen.art.pl