AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Wydarzenia  /  Square Space - elegancja i design oswojony

14.01.2011

Square Space - elegancja i design oswojony

Square Space - elegancja i design oswojony


Warszawski showroom SQUARE SPACE, którego właścicielką jest Maja Krajewska, ma nową siedzibę. Obecnie mieści się przy Alei Róż 6/13.


W ofercie SQUARE SPACE każdy znajdzie coś dla siebie. Miłośnicy prostych i przejrzystych form zachwycą się przedmiotami sprowadzanymi z krajów skandynawskich, dla poszukujących oryginalności sklep oferuje odważne meble portugalskie i hiszpańskie, a dla tradycjonalistów - klasyczne przedmioty francuskie i angielskie.


Maja Krajewska, właścicielka showroomu stworzyła w nim przestrzeń łączącą czyste i przejrzyste formy z eleganckim luksusem. Świat według SQUARE SPACE to nie kupowanie przypadkowych przedmiotów, ale ich umiejętne zestawianie. A wybierać jest z czego... Przestrzeń sklepu wypełnia bardzo szeroka oferta mebli, oświetlenia, tapet, tkanin, dywanów oraz różnego rodzaju dodatków z ponad 300 firm z Włoch, Hiszpanii, Francji, Holandii, Danii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i USA. Nie mniej pokaźna jest oferta mebli i oświetlenia ogrodowego. W nowym lokalu znajduje się również nowa ekspozycja takich marek jak Pallucco, Verzelloni, Glas Italia, Eichholtz, Wall &Deco, Broste Copenhagen, Kingsbridge, Marchetti. Showroom oferuje także prace młodych, polskich artystów. Wszystkie przedmioty oferowane w Square Space wykonane są ze szlachetnych i naturalnych materiałów. Tak dobrana oferta pokazuje, że design może być nie tylko piękny, ale i praktyczny. Udowadnia, że elegancja może być oryginalna i niepowtarzalna.


SQUARE SPACE to również studio projektowe kompleksowo obsługujące proces tworzenia wnętrz oraz wykonujące meble na zamówienie.
W marcu wraz z nową odsłoną strony internetowej SQUARE SPACE powstał sklep online. Zapraszamy na www.squarespace.pl


SQUARE SPACE

Al. Róż 6/13 Warszawa

www.squarespace.pl