AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Wydarzenia  /  Ultra2 - pokaz mody wraz z Miele

14.09.2011

Ultra2 - pokaz mody wraz z Miele

Ultra2  - pokaz mody wraz z Miele


Wrześniowy pokaz mody Mariusza Przybylskiego na wiosnę/ lato 2012 z urządzeniami firmy Miele.


Urządzenia Miele wykonane z jubilerskich materiałów – złota i tytanu (Fire) oraz chromu i aluminium (Ice) idealnie wpisały się w przestrzeń pokazu mody Mariusza Przybylskiego Ultra2 na wiosnę/ lato 2012.
 

Najnowsza kolekcja Mariusza Przybylskiego Ultra2 doczekała się międzynarodowego uznania – najpierw prezentowana była w Berlinie i zebrała tam entuzjastyczne recenzje. Łączy elementy klasyki z nowoczesnymi rzeźbiarskimi formami. Do jej stworzenia projektant wykorzystał szlachetne tkaniny – kaszmir, wełnę, jedwab i barwione skóry.
 

Jednym z wyróżników kolekcji Ultra2 są kontrastujące ze sobą linie kolorystyczne ubrań. Kontrast charakteryzuje również linię luksusowych urządzeń do zabudowy Miele Fire & Ice. Na stworzonym na potrzeby wrześniowego pokazu oryginalnym stoisku firma Miele serwowała więc kawę zaparzoną w ekspresach reprezentujących oba warianty tej wyjątkowej propozycji na rynku AGD. Urządzenia wykonane z jubilerskich materiałów – złota i tytanu (Fire) oraz chromu i aluminium (Ice) idealnie wpisały się w przestrzeń pokazu.
 

Firma Miele od lat współpracuje z wybitnymi projektantami, jako partner, a nawet organizator pokazów mody w różnych częściach świata. W Polsce ta tradycja również ma swoją kilkuletnią historię, a od 2010 r. producent urządzeń AGD współpracuje z jednym z najoryginalniejszych designerów w naszym kraju – Mariuszem Przybylskim.


www.miele.pl