AKTUALNOŚCI

STRONA GŁÓWNA  /  Wydarzenia  /  Zaprojektuj ekspozycje w salonie

19.06.2015

Zaprojektuj ekspozycje w salonie

Zaprojektuj z Max - Flizem


Jesteśmy dumni, że nasi Klienci przyjeżdżają do salonów Max-Fliz po porady ekspertów, nowości prosto z międzynarodowych targów, a także aby zobaczyć nasze aranżacje, które zmieniamy wraz z nadejściem nowych trendów i świeżych produktów.


Autorami projektów aranżacji są Architekci i Projektanci, którzy znają i cenią jakość, jaką niesie ze sobą marka Max-Fliz.

Postanowiliśmy pójść krok dalej i... zaprosić wszystkich chętnych Projektantów i Architektów do konkursu pt. „Zaprojektuj ekspozycję w salonie Max-Fliz w Krakowie”.

Przedmiotem konkursu jest zaprojektowanie ekspozycji łazienki w salonie Max-Fliz w Krakowie, przy użyciu czterech, wskazanych przez Organizator,a grup materiałowych. Cztery ekspozycje Konkursowe mają zaprezentować 4 odmienne style. Są to kolejno:

- styl Loft

- styl Black&White

- styl Nature

- styl Geometry

Każdy uczestnik konkursu może złożyć aż cztery projekty (po jednym z każdego stylu), a o wygranej zadecyduje Jury oraz publiczne głosowanie na Facebooku. Nagrodą w konkursie jest wykonanie ekspozycji według zwycięskiego projektu z reklamą Twórcy, jego adresem i danymi kontaktowymi, które zostaną umieszczone w widocznym miejscu ekspozycji.

Termin składania prac upływa 30.06.2015.

Materiały konieczne do zaprojektowania ekspozycji znajdują się pod linkiem:

http://cloud.exedrive.pl/data/public/c2f5bd

Regulamin Konkursu dostępny pod linkiem:

http://www.max-fliz.com.pl/files/upload/pdf/max-fliz-regulamin-konkursu-czerwiec-2015r-1-2-1.pdf

Karta Zgłoszenia Uczestnika Konkursu dostępna pod linkiem:

http://www.max-fliz.com.pl/files/upload/pdf/karta-zgloszenia-uczestnika-1-1-1.pdf