WARTO KUPIĆ

STRONA GŁÓWNA  /  AKTUALNOŚCI

Kiedy liczy się naturalne światło. Jak urządzić domowe atelier?

Światło słoneczne jest niezbędne do życia. Oddziałuje na nasze samopoczucie, reguluje zegar biologiczny, poprawia zdolności umysłowe i korzystnie wpływa na koncentrację. Doskonale wiedzą o tym artyści malarze, rzeźbiarze czy projektanci, którzy z uwagi na wykonywany zawód, ogromną rolę przywiązują do naturalnego doświetlenia pomieszczeń przeznaczonych do pracy twórczej. Słońce może być nie tylko doskonałą inspiracją, ale i elementem kluczowym w aranżacji domowego atelier. Na co zwrócić uwagę podczas jego urządzania?

Panele PV – jak działają i kiedy są skuteczne?

Inwestowanie w zieloną energię zyskuje na popularności, a prym w tej kategorii wiodą instalacje fotowoltaiczne. Dlaczego generowanie prądu ze słońca jest opłacalne w Polsce, czyli kraju, w którym panuje umiarkowany klimat? Wyjaśniamy zasadę działania paneli PV i proponujemy najlepsze rozwiązania w tym zakresie.

Panele wodoodporne: modne i praktyczne rozwiązanie

 Właściwości wodoodporne paneli laminowanych zupełnie odmieniły spojrzenie na ten rodzaj wykończenia podłogi. Panele stały się trwalsze i odporniejsze na uszkodzenia niż kiedykolwiek, poszerzając w ten sposób swoje zastosowanie. Kto powinien zdecydować się na to rozwiązanie i gdzie sprawdzi się ono najlepiej?Simon 54 Touch – łączniki dotykowe

Nowa seria produkowana przez Kontakt-Simon właśnie pojawiła się w sprzedaży. Nazywa się Simon 54 Touch i wyróżnia ją właśnie dotyk.

Jak przesłonić duże okna - 3 sprawdzone sposoby

Duże przeszklenia, w tym okna balkonowe, tarasowe oraz drzwi przesuwne, możemy w łatwy sposób osłonić, dbając jednocześnie o wygodę i wystrój naszych pomieszczeń. Wspólnie z firmą AWNIS przedstawiamy żaluzje i rolety, które doskonale sprawdzą się na oknach o dużej powierzchni.

Mercedes PRO – cyfrowe centrum dowodzenia

Cyfrowe połączenie z pojazdem, telediagnostyka, planowanie tras tak, by ominąć korki w czasie rzeczywistym? To nie tylko możliwe, ale w dodatku proste! Dzięki usługom łącznościowym, które zapewnia Mercedes PRO można jeździć bezpieczniej, oszczędniej i z przyjemnością.Kärcher po raz szósty wspiera Thank Your Cleaner Day

 Thank Your Cleaner Day 2020 odbędzie się już po raz szósty na świecie i drugi w Polsce. Święto jest szczególnym dniem dla całej branży czystościowej, bo dedykowane jest przede wszystkim pracownikom sprzątających i znaczeniu ich pracy dla społeczeństwa.

Odświeżaj elegancką odzież bez wizyty w pralni

Firma Haier, od 11 lat nr 1 w produkcji sprzętu AGD na świecie, wprowadziła na polski rynek nową, innowacyjną linię produktów do prania i suszenia. Seria i-Pro 7 to zaawansowane technologicznie urządzenia gwarantujące wysoką wydajność i profesjonalne rezultaty prania. Dzięki nim w zaledwie 20 minut odświeżysz eleganckie ubrania garsonki, marynarki, koszule czy sztuczne futra, bez potrzeby korzystania z pralni chemicznej, oszczędzając czas i pieniądze.

Jedz zdrowiej – lodówka z systemem antybakteryjnym

Przechowywane w lodówce produkty mają różne wymagania, lubią inne temperatury czy wilgotność powietrza. Dodatkowo, w czasach, gdy najbezpieczniej jest zostać w domu, możliwość dłuższego przechowywania świeżej żywności stało się bardziej istotne niż kiedykolwiek wcześniej.