WARTO KUPIĆ

STRONA GŁÓWNA  /  AKTUALNOŚCI

Ogrody zimowe Aliplast – odkryj ich urok

 Polski klimat – choć ma wiele uroków – niestety nie należy do najprzyjemniejszych. Ulewne deszcze, opady śniegu i minusowe temperatury skutecznie zniechęcają do odpoczywania na świeżym powietrzu w chłodnych miesiącach. Doskonałym rozwiązaniem, zapewniającym widoki na cały rok niezależnie od pogody, będzie ogród zimowy. 

Plisy – dekoracyjne żaluzje do dużych przeszkleń

 Żaluzje plisowane doskonale wpisują się w nowoczesną architekturę, która coraz częściej łączy wnętrze domu z jego otoczeniem. Wspólnie z firmą ANWIS podpowiadamy jak przy pomocy plis stworzyć efektowną i funkcjonalną dekorację okien o dużych gabarytach.

AGD Haier – elegancja i funkcjonalność

 Nowoczesna kuchnia musi sprostać wysokim wymaganiom i pogodzić zróżnicowane oczekiwania domowników. Nienaganna prezencja powinna iść w parze z funkcjonalnością i wygodą użytkowania na co dzień. Jak to połączyć? Wystarczy wybrać nowoczesne i stylowe urządzenia AGD marki Haier!LATTICIA® OT – mały ekspres, wielkie możliwości

 Ma tylko 20 cm szerokości, a potrafi przyrządzić dwie kawy mleczne lub czarne jednocześnie – ekspres Latticia® OT marki Melitta® to Twoja nowa, domowa baristka! Z jej pomocą przygotowanie ulubionych rodzajów kawy, jak espresso, cappuccino lub latte macchiato to fraszka!

Jak przygotować otoczenie domu na święta?

 Boże Narodzenie to czas, w którym nasze cztery kąty zyskują szczególny klimat. Warto jednak przystroić nie tylko wnętrza, ale również otoczenie budynku. Dzięki temu świąteczna atmosfera będzie widoczna na każdym kroku, a my podczas dekoracji dostarczymy sobie wiele radości. Po jakie rozwiązania sięgnąć, by dom zyskał z zewnątrz magiczny wygląd?

Weź głęboki oddech – zaproś jony do wnętrz

 Z pewnością znacie to uczucie, kiedy powietrze jest tak świeże, że raz po raz łapiemy głęboki oddech, by delektować się nim jak najdłużej. Teraz efekt spotykany dotąd tylko w naturze możemy uzyskać również w swoich domach i mieszkaniach. Pomoże nam w tym innowacyjne wykończenie ścian wewnętrznych, wspierające produkcję dobroczynnych jonów.Smart home – rozwiązania do drzwi wejściowych od SIEGENIA

 Pojęcie smart home w ostatnich czasach robi zawrotną karierę – producenci prześcigają się w tworzeniu inteligentnych rozwiązań, które można zastosować w kolejnych produktach. Część z tych urządzeń niejeden klient zakwalifikowałby raczej do kategorii zbędnego luksusu lub gadżetu dla miłośników nowinek technicznych. Jednak są rozwiązania znacząco ułatwiające życie i usprawniające wykonywanie codziennych zajęć. Możemy do nich zaliczyć drzwi otwierające się automatycznie przed domownikami i ryglujące zaraz po domknięciu.

Więcej znaczy… więcej, czyli maksymalizm we wnętrzu

 Podczas pandemii zaczęliśmy więcej czasu spędzać w zaciszu czterech kątów, a to niewątpliwie zmieniło nasze spojrzenie na aranżację przestrzeni. Popularność zyskały żywe kolory, nieoczywiste faktury i dynamiczne wzory. Słowem: maksymalizm we wnętrzu zadomowił się na dobre. Warto po niego sięgać, by stworzyć wystrój pełen energii, w którym nie ma miejsca na monotonię.

Aluminiowe rolety zewnętrzne – rozwiązania smart

 Współczesne budownictwo to inteligentne domy, którymi zarządzamy nawet telefonem: oświetlenie, ogrzewanie, okna dachowe jak również systemy rolet okiennych. Idea inteligentnego domu jest już coraz bardziej namacalna – do swojego domu i mieszkania możemy w łatwy sposób wprowadzić rozwiązania, które znacznie ułatwią nam codzienne życie.