WARTO KUPIĆ

STRONA GŁÓWNA  /  AKTUALNOŚCI

Viva Magenta kolorystyczną królową 2023 roku. Jak stosować ją we wnętrzu?

Tego momentu wyczekiwali wszyscy miłośnicy aranżacji wnętrz: Instytut Pantone ogłosił kolor roku 2023. Zgodnie z przewidywaniami ekspertów przyszły sezon w świecie mody i designu przebiegnie pod znakiem wyrazistej Viva Magenta. Co symbolizuje ten odcień i jak stworzyć wystrój z jego udziałem?

Łazienka w stylu French Modern. Paryski szyk w nowoczesnym wydaniu

Trend określany mianem french modern w wyrafinowany sposób godzi klasyczną elegancję z nowoczesną funkcjonalnością oraz łagodną, przytulną wersją minimalizmu.

Nowoczesna i komfortowa sypialnia – jak ją urządzić?

Sypialnia to wyjątkowe miejsce w naszej domowej przestrzeni, w którym wypoczywamy i nabieramy sił na kolejne wyzwania. Tutaj poczucie wygody jest szczególnie istotne, ponieważ to od niego zależy, w jakiej kondycji rozpoczniemy nowy dzień. Jak sprawić, by to wnętrze zyskało tak ważną przytulność i kameralność, a jednocześnie prezentowało się nowocześnie?Franke AQ Sense - okap, który dba o czyste powietrze!

AQ Sense to nowa linia okapów kuchennych Franke. Automatycznie pilnują jakości powietrza. Steruje się nimi zdalnie za pośrednictwem dedykowanej aplikacji Franke@Home, która dodatkowo na bieżąco informuje nas o stanie powietrza.

Klasycznie i z klasą – łazienka z akcesoriami w starym brązie

Klasyka” to czerpanie z tradycji, z tego, co określono jako doskonałe i mające nieprzemijającą wartość. To też pewien przyjęty standard, uznany za dobry, a nawet wybitny, do którego warto się odwoływać.

Uchwyty Extend i Hexa Long – nowości GTV

Firma GTV – polski producent systemów meblowych – wprowadziła niedawno do oferty dwie nowe propozycje uchwytów: Hexa Long i Extend.Celebracja różnorodności, czyli wnętrza inspirowane podróżami

Celebracja różnorodności to jeden z ważniejszych trendów wnętrzarskich w nadchodzącym 2023 roku. Kierunek ten powstał pod wpływem ekspresji kulturowej ludzi z różnych części świata. W aranżacji wnętrz objawia się poprzez inspirację egzotyką. Jak do naszych przestrzeni wprowadzić cząstkę innych zakątków ziemi?

System do zabudowy szuflad SB Slim Box

Jeden z najbardziej nowoczesnych systemów do zabudowy szuflad – SB Slim Box firmy Amix, wyróżnia innowacyjne wzornictwo. To obecnie jedyny system w Polsce, w którym rzeczą zbędną jest frezowanie dna szuflady.

Czysta racjonalność

Powrót do natury to dzisiaj trend. Coraz większe grono konsumentów decyduje się na ekologiczne rozwiązania w domu czy mieszkaniu. Dzięki temu możemy cieszyć się pięknie urządzonym wnętrzem, a przy okazji nie szkodzić otaczającemu nas środowisku. Sprawdź, jakie rozwiązanie możesz zastosować, aby uczynić swoją kuchnię jeszcze bardziej przyjazną naturze.